RYO: Mount & Blade II: Bannerlord
Yeter full sürüm çıkarsınlar artık ve adam akıllı modlar görelim.
Ara
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yama babam yama.
Ara
Ansiklopediden bir karakteri evlenmek için buldum. Ancak gittiği şehirde onu nasıl bulabilirim?
Ara
Lordlara falan sordunmu?
Ara
Lordlara sordum babasıyla anlaştık evlendik. Ancak kız bir şehirde ve ben bulamıyorum. En azından yüzünü görseydim.
[+] 2 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Son güncelleme ile birlikte hala çok sorun olsada büyük bir kısmı düzeltilmiş anlamadığım bir sebepten dolayı şu anda son sürüm olan 1.8.0'a geçmek için steam ayarlardan manuel olarak geçiş yapmam gerekiyor. eğer tek oyunculu oynayan biriyseniz kesinlikle geçmenizi öneririm.
Özellikle gözüme çarpan güzel değişiklikler şunlar:
-kuşatma yapay zekası düzeltilmiş eskisi gibi 10 asker kaybederek kale alamıyorsunuz.
-takviye birlikler savaşın ortasında doğmak yerine haritanın sınırında artık giriş yapıyor bu özellik aşırı kötüydü şu ana kadar yapılmış en iyi değişikliklerden biri olabilir.
-yoldaşlarınızla ayrıldığınızda onları ordunuza katılması için çağırabiliyorsunuz eskisi gibi tek tek onların olduğu kalelere gidip toplamanız gerekmiyor.
-artık köylerden ve kalelerde yükseltilmiş birlik fazla bulunmuyor bu sayede kaliteli birliklerin önemi artıyor çünkü diğer lordlarda aynı durumu yaşıyor.
-sınırsız kale tutsak kotası kaldırılmış aştıktan sonra otomatik olarak fazla esirleri satıyor oyun.
-oyundaki çoğu olaya animasyon eklenmiş her ne kadar oynanışa etki etmese de güzel bir detay.
-en önemli özelliklerden biri artık kendinin ver yoldaşlarının perklerini arena ustasında para karşılığı sıfırlayabiliyorsun, maliyet fazla değil ve yüksek seviye bir yoldaş aldığında bazen perkleri sana hiç uymuyordu onu düzeltebilmek güzel olmuş.
-artık lordların savaş sırasında ölüp ölmeyecekleri belirleyebildiğin bir ayar gelmiş, şahsen daha öldürmeyi başaramadım ölünce ilişkimiz azalmıyorsa bir krallıkal giriştiğin uzun süreli savaşlarda baya işe yarar bir özellik olabilir genelde yüksek lordlu krallıklarla savaşırken mecburen idam ediyordun karakterleri herkesle ilişkin düşüyordu buna alternatif olarak güzel olabilir.
şimdilik gözüme çarpan detaylar bunlar bence gayet güzel bir güncelleme olmuş en göze çarpan hataların çoğunu kapatmışlar, umarım böyle yamaların devamı gelir.
[+] 2 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(21-06-2022, 17:35)Gurt : Lordlara sordum babasıyla anlaştık evlendik. Ancak kız bir şehirde ve ben bulamıyorum. En azından yüzünü görseydim.
Kadın kayıp desene bulunca haber ver.
Ara
Düşman şehrini ele geçirdim. Yönetimi bana verdiler. Vali atadım ve yüzünü gördüm sonunda. Mutluyum arkadaşlar. Anlayamazsınız.
Ara
(21-06-2022, 19:32)Gurt : Düşman şehrini ele geçirdim. Yönetimi bana verdiler. Vali atadım ve yüzünü gördüm sonunda. Mutluyum arkadaşlar. Anlayamazsınız.

[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(21-06-2022, 19:32)Gurt : Düşman şehrini ele geçirdim. Yönetimi bana verdiler. Vali atadım ve yüzünü gördüm sonunda. Mutluyum arkadaşlar. Anlayamazsınız.
Bu harika bir haber. Gözün aydın.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Bildiğim bu Bloc modları yayınlamama kararı almıştı öyle hatırlıyorum. Eski modlarınıda yeni sürümlere güncellemiyordu.
Ara
Oyunun konsol sürümü gamescom'da gösterilecekmiş.
Ara
25 Ekimde tam sürüme geçiyor hadi gözümüz aydın.
Ara
Konsollar için çıkış tarihi bir fragman ile duyuruldu.

76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Artık güzel modlar görebileceğiz.
Ara
Acaba bunun da fiyatını artırırlar mı? Almak için indirim bekliyorum ama sonra patlamayalım..
Ara
Tam sürüm çıkmadan birde şu hiç toprağı kalmayan krallıkların yıkılması olayı gelse dadından yinmez.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.