RYO: The Witcher 3: Wild Hunt
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
The Witcher 3'ün görsel ve mekaniksel açıdan geliştirilmiş bir versiyonu yeni nesil konsollar ve PC için çıkacakmış. Oyuna PC, PS4 ve Xbox One'da sahip olanlar, yeni versiyona ücretsiz bir güncellemeyle sahip olabilecekmiş.

https://twitter.com/witchergame/status/1...0311369728
IbnE9P2.gif
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Son final sahnesi efsaneydi..
Devamı gelmeli.. :)
Ara
(07-09-2020, 16:56)fetih1453 : Son final sahnesi efsaneydi..

Henüz DLC'leri oynamadıysan kesinlikle oynamanı tavsiye ederim. Özellikle Blood and Wine DLC'si ile sanki yeni bir oyun oynuyormuşsun gibi hissedebilirsin.
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-09-2020, 16:59)Craetus :
(07-09-2020, 16:56)fetih1453 : Son final sahnesi efsaneydi..

Henüz DLC'leri oynamadıysan kesinlikle oynamanı tavsiye ederim. Özellikle Blood and Wine DLC'si ile sanki yeni bir oyun oynuyormuşsun gibi hissedebilirsin.
Dlcleri oynamadım.
Tabi format attım.
Belgeler hepsi gitti.
Saveler yazık oldu. Tavsiyene uyacağım. Benim için önemli olan Ciri ve Geralt :)
Ara
Geliştirilmiş versiyon RTX ekliyor oyuna sistem yoksa tam manasıyla faydalanamiyoruz maalesef
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Devamı gelse de Geralt ile alakalı bir şey kalmadı. Aynı evren içinde başka bir Witcher ile olabilir büyük ihtimal
[+] 1 üye Kirpi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel şeylerin tadında bırakılması daha da güzeldir. Sündürdükçe o tat kaçmaya başlar. Witcher evreni yeni yeni popüler olmaya başlayan bi evren. Yeni oyunlar görmemiz de olası. Ancak firma zaten CP2077 ile uğraşıyor. Aynı anda başka bir stüdyaya farklı bir oyun yaptırıyor olsalar bile bi 4-5 sene yeni bir şey çıkaracaklarını sanmam.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
aGaGoj.png
Yetenek ağacında tek sütunda sütunun en altındaki yeteneği kullanıma aldığımızda diğerleri de geliyor mu ? Çünkü kullanabileceğimiz 12 slot var ve 80'e yakın yetenek var.

Ve nekkerler hangi yaratık sınıfına giriyor. Yaratık ansiklopedisinde yoklar.
Ara
@Athule maalesef farketmiyor hangi skill olduğu. Slotlara sadece birini koyabiliyorsun.
Ara
@elefsar kendim bir test yaptım. Kırmızı bölümde sol sütunda sadece en aşağıdaki yeteneği koydum. Onun üstünde kılıçla döner saldırı yapma yeteneği vardı ve kullanabiliyordum. Ama aynısı sol sütunda olmadı. Acaba en alttakini mi almak lazım. Çünkü sol sütunu daha bitirmedim.
Ara
CDPR Cyberpunk'ın çıkışının üstüne yatırımcılarıyla bir değerlendirme toplantısı yapmış. Toplantıda yatırımcılardan birinin sorduğu soru:

https://www.cdprojekt.com/en/wp-content/...ipt_en.pdf :...How many people on the next Witcher game?...

...And does this push back things like The Witcher 4? I know you haven’t announced it, but you’ve
said that people would be working on other titles once Cyberpunk is done...

Bu sorulara cevap verilmemiş ama fırında yeni bir Witcher oyunu olduğu belli.
Ara

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 3 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel oyun ama Witcher 2'yi daha çok sevmiştim.
[+] 1 üye shadowchaser nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
https://www.youtube.com/watch?v=mEJuLDR_NrE

Bugün saat 8'de Witchercon var. The Witcher evreni ile ilgili yapılan çalışmaların tanıtımları yapılacak. Netflix dizisinin 2. sezonun fragmanı da yayınlanacak muhtemelen. Bunun dışında "anime" bir Witcher filmi de yapılıyormuş, onun da tanıtımı yapılacak... Bir de çekiliş düzenlenecek.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
(09-03-2021, 17:38)shadowchaser : Güzel oyun ama Witcher 2'yi daha çok sevmiştim.
Ne yalan söyleyim bende.
Ara
E531CN9WQAMmK-h?format=jpg&name=large

The Witcher 3'ün yeni nesil için hazırlanan versiyonunda The Witcher dizisinden bazı eşyaları içeren yeni (ve ücretsiz) bir indirilebilir içerik (DLC) de olacak.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 1 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oynarken çok keyif almıştım ama zorluk seviyesini Death March da oynamak zorunda kaldım witcher karakteri çok güçlü dengeyi ancak bu şekilde sağladım
[+] 1 üye Euphrates nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Varşova Üniversitesi öğrencileri Witcher oyunlarının evrenini gerçekçi bir şekilde haritalandırmış. Özellikle oyun kelimesini kullandım çünkü kitaplardaki harita tam olarak aynı değil.

http://atlas2022.strony.uw.edu.pl/wp-con...zmin-1.png
Ara
Seri oyunlarda cilalama isleri cogaldi, yapimci icin para demek bu anliyorum ama bunun yerine yeni oyun yapsalar keske. Malzeme cok Witcher evreninde.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.