sarı fabrika ikonu
imlecin üstündeki uyarı ne anlama geliyor

EObV7n.png
Ara
Finlandiya senden bir teknolojiyi lisans almış fakat ödemesini artık yapamıyor demek.
[+] 1 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
finlandiya ingiltere ile savaşta şuan sanırım ingiliz bombardıman uçakları bütün sivil farbirkalarını bombalamış bu sebeple lisansımı karşılayacak fabrikası yok ama bende lisans isteme vs gibi özellikler getiren dlc yok satın almadım ben lisans alamıyorum ama sanırım botlar alabılıyor neden böyle? ve şuan finlandıyanın lisansının iptal olması gerekmez mi benden bedavaya almış oluyor
Ara
Modla gelen focus treesindeki bir focus sayesinde almış sanırım. Sen iptal etmeden iptal olmuyor ama o dlc yoksa iptal de edemiyorsun sanırım bug olmuş.
Ara
evet road to 56 moudnu kullanıyordum sanırım finlandiyanın odak agacına boyle bir şey koymuşlar teşekkürler
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.