Satranç Turnuvası: Şubat 2017
Hazır 16 kişi olmuşken kuraları falan çekip başlayalım.
Ara
Yedege ekle.
Ara
Elemeli değil İsviçre sistemiyle oynanayacağı için 8-16-32 olmak zorunda değil.
Konunun ilk mesajında 11'ine kadar süre vermiştik ancak katılım bir anda yapıldıktan sonra yavaşladığı için daha erken başlatabiliriz gibi duruyor.

Yarın akşama kadar turnuvaya alımlar açık olacak, yarın akşam mevcut katılımcılarla kaç tur oynanacağını ve ilk karşılaşmaları açıklayacağım.
(05-02-2017, 18:52)PiriReis : Yedege ekle.

Yedek yok Piri. Oyunculardan biri oynayamazsa karşı taraf kazanmış sayılıyor.
Turnuvada süre temposunu ne şekilde olacak hızlı oynayacaksak tek tur döner sistem yapabiliriz katılım çok fazla miktarda olmadığı için
Ara
Tek mac 15+15 mi olacak?
Ara
(05-02-2017, 20:24)Duman : Elemeli değil İsviçre sistemiyle oynanayacağı için 8-16-32 olmak zorunda değil.
Konunun ilk mesajında 11'ine kadar süre vermiştik ancak katılım bir anda yapıldıktan sonra yavaşladığı için daha erken başlatabiliriz gibi duruyor.

Yarın akşama kadar turnuvaya alımlar açık olacak, yarın akşam mevcut katılımcılarla kaç tur oynanacağını ve ilk karşılaşmaları açıklayacağım.

Hadi başlayalım artık.
Ara
Bence de başlamalıyız artık
Ara
Turnuvayı @Doraemon yürütecek, bu esnada @Nogrod geçenlerde yeni eve taşındığını internetinin olmadığını söylemişti ona ulaşmaya çalışıp turnuvaya hala katılıp katılamayacağını öğrenmeye çalışıyorum eğer katılamam derse onu çıkaracağız. Bu akşam karşılaşmalar belirlenir.

Nogrod oynayamayacakmış çıkarttım listeden.
(07-02-2017, 19:58)Duman : Turnuvayı @Doraemon yürütecek, bu esnada @Nogrod geçenlerde yeni eve taşındığını internetinin olmadığını söylemişti ona ulaşmaya çalışıp turnuvaya hala katılıp katılamayacağını öğrenmeye çalışıyorum eğer katılamam derse onu çıkaracağız. Bu akşam karşılaşmalar belirlenir.

Nogrod oynayamayacakmış çıkarttım listeden.

Yarın akşam karşılaşmalar belirlenecek. 

Katılmak için hâlâ bir şansınız var.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Ne zaman başlıyoruz ?
Ara
Strategyturk Satranç Turnuvası
1. Tur Karşılaşmaları

@'Cpt.Macmillan' v. @PashaZade

Karşılaşmada ilk sırada olan beyaz renkle oynayacaktır.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Karşılaşmanın saatini rakibimizle anlaşıp buraya mı bildiriyoruz? Hangi platformdan oynanacağı belirlendi mi bu arada? İsviçre sistemi nedir? Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.
[+] 1 üye uçan erişte nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Erişte cumartesi gecesi boş isen oynayabiliriz.
Ara
Evet buraya bildirmeniz yeterli, lichess üzerinden oynanabilir.

İsviçre sistemi için: https://forum.strategyturk.com/konu-stra...urnuvalari
Bu linkte zaman yazmıyor nasıl bir zaman sınırı olucak eğer daha ayarlanmadıysa herkes oynayacağı kişi ile anlaşıp ortk bir saatte oynayabilir ya da seçilecek ise benim fikrim 10+0 veysa 15+15 olabilir
Ara
Belki zamansiz da olabilir. Ben burada hamle yapmayip oyalanmayi dusunecek biri oldugunu sanmiyorum
Ara
10+0 zaman sınırı olmalı.
Ara
katılabilirimiyim ?
Ara
@cpt.macmillan ne zaman müsaitsen oynayalım. Ben bugün için boşum mesela.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 35 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.