savaş zorluğu
#1
mediavel total war da yapay zekaya karşı savaşlar kolaydı rome total war 2 de zor mu?
Ara
Cevapla
#2
Rome 1 mi Rome 2 mi?
Cevapla
#3
(09-11-2019, 16:11)Duman : Rome 1 mi Rome 2 mi?
rome 2
Ara
Cevapla
#4
Efsanevi savaşlar seni tatmin edecektir rome2 de.
Ara
Cevapla
#5
(09-11-2019, 16:50)Gurt : Efsanevi savaşlar seni tatmin edecektir rome2 de.
zor olsun ıstıyorum atılladaki gibi
Ara
Cevapla
#6
Atilla bir tık daha zor ama rome2 yi de seversin.
Ara
Cevapla
#7
Atlılar çok güçlü değil. Savaşlar zorlu olabiliyor bu sebeple.
Ara
Cevapla
#8
Yanlış hatırlamıyorsam Emperor Edition dışındaki tüm versiyonlarda savaşları kazanmak çok kolay. Efsanevi ya da çok zor zorlukta bile zorlanmadan, çok az kayıplarla savaş kazanılıyordu. Atlı okçular stoklarındaki okları bitirene kadar düşman birliklerini elimine ediyordu. Katafraktlar ilk hücumda 120 kişiden oluşan bir birliği saniyeler içerisinde 40'lara kadar indiriyordu. Oyun bozuktu kısacası.

Emperor Edition ile birlikte tüm birliklerin niteliklerini iyileştirdiler. Katafraktlarlar artık bir piyade birliğine kafa atamıyor. Hemen elimine oluyorlar. Atlı okçularda stoklarındaki okları bitirse bile düşman piyade birliğin %55'i hala dimdik ayakta duruyor.

Kendinden düşük nitelikte bir birlikle savaşırsan yine zorlanmadan kazanırsın. Ama karşında senin orduna denk bir ordu varsa savaşlar efsanevi zorlukta eğlenceli oluyor.
[+] 1 üye windofchange nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.