Savaşlar ve askeri güç.
#1
Arkadaşlar ben oyunu yaklaşık 1 yıl önce oynamaya başladım ve ilk başladığımda hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.Örnek olarak German Reich ile oynarken rahatlıkla Polonya ve Fransayı alabilirken,şuan son sürümde yeteri kadar silahım olduğu halde Polonya tarafından siliniyorum.Doktrinlere,organizasyona man powera dikkat ettiğim halde yaşıyorum bunu.Mesela başka bir örnekte ilk oynadığımda faşist Türkiye yaptım ve kolaylıkla Yunanistanı,Bulgaristanı aldım.Fakat şuan bunu denediğimde Yunanistan 3 birlikle benim 10 birlik askerimi tutuyor ve cephede kazanıyor.Tamamen aynı adımları izlediğim halde.Bunun sebebi ne olabilir ve bunu düzeltmek için ne yapmam lazım.Belki de sorun benden kaynaklanıyordur diye düşündüm ve eğer benden kaynaklanıyorsa ne yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim çünkü bu oyunu çok sevdiğim halde tüm zevkim mahvoluyor ve sinir krizi geçiriyorum ister istemez.
Ara
Cevapla
#2
türkiyeyle eskisi gibi etraftaki ülkelerin alınamadığını duymuştum yeni sürümde daha zorlaşmış
Ara
Cevapla
#3
Türkiye tamam da koskaca German Reich?90 k mühimmat ile polonya tarafından yok edildim.Üstelik dağcı birliklerim filanda vardı.
Ara
Cevapla
#4
Tümenlerinin içi kalitesiz olabilir, ikmal sorunları yaşıyor olabilirsin, ekran görüntüsü atarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.
Ara
Cevapla
#5
Oyun yeni güncellemelerle daha çok düşünmenizi ve dikkat etmenizi gerektiriyor.
Ara
Cevapla
#6
Yeni güncellemeler oyunu baya zorladı. Artık öyle 40cw piyade bas yardır olmuyor. Düşmanı zırhlı tümenler ile paketleye paketleye ilerlemen gerek. Tabi havada sende olmalı.
Ara
Cevapla
#7
Yeni patchler ile oyun ne kadar zorlaşmış olursa olsun Polonya'ya yenilmenin sebebi olamaz. Oyun başındaki piyade şablonları ile frontline çizip hava üstünlüğü varken saldır emri vermeniz bile yeterli Polonya'yı yenmek için. Şablon-üretim-teknoloji ile ilgili bir sıkıntı olduğu belli. Ekran görüntüleri atarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.
Ara
Cevapla
#8
Ben tam aksine daha kolaylastigini düşünüyorum. 1942 olmadan alliesi yenmis ve soyvetlere girmistim. Lakin kuzeye 14 motorize 10 panzer ile kendi yonettigim orduyu alip dusman hattini kırdıktan sonra hic direnissiz leningrada girdim ve dusman geri cekilemeden düşük organizasyonlu onlarca tumeni önüme katatak moskovaya girmis oldum. Ne yazik ki ai geri cekilmeyi yapamiyor öndeki cepheyi tutmakta ısrar ediyor. 
Ama yinede polonya seferinde birazcik zorlastigini soyleyebilirim. Cunku denizleri kapatmis olmama rağmen ingilizler asker getirdi polonyaya ve nedense polonya ordusu cok daha direncli cikti. Ayni sekilde beneluks ulkeleri de beklediğimden iyiydi. Ama luksemburg üzerinden fransaya girince her sey bitmis oluyor tabi. Parisi dusurmek yeterli sanirim
Ara
Cevapla
#9
En kısa zamanda ekran görüntülerini atacağım
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.