Secret Hitler [Yeniden]
@SoberII şansölye atıyorum. oy olarak ta ja diyorum.
Ara
Söylenecek pek fazla birşey yok. Sezar tarafından üstüme çamur atıldı. Çamuru temizledim.

Ja diyorum
Ara
25itroy25 - SoberII hükümeti için oylamalar başlamıştır. (Ben yazmadan oy verenler değiştirebilir.)
Ara
JA diyorum.
Ara
Ja diyorum
Ara
Almanya'nın geleceği için... "JA!"
Rejoice! 
Ara
Ja diyorum
Ara
Ja!!!
Ara
Ja
Oylar;
Onur34 - Ja
25itroy25 - Ja
fff7 - Ja
Sezar - Ja
Consul Of Time - Ja
Bayoj - Ja
Duman - Ja
SoberII - Ja
8 Ja 0 Nein, hükümet kurulmuştur. Başkanımıza yasalar sunulacaktır.
Ara
25itroy25 - SoberII hükümeti LİBERAL yasa geçirmiştir.

hEg-V.png

Kendileri seçim yaptıkları yasalar hakkında bilgiler paylaşabilir.

Ayrıca sayın @Duman, şansölye seçmeniz rica olunur. (Tartışmalar bittiğinde de seçebilirsiniz.)

Toplamda
Faşist : 2/6
Liberal : 4/5
[+] 1 üye Hatake Kakashi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Taraflardan hangi kartların geldiğine dair bilgi almak isteriz şansölye seçimi öncesi.
tabii ben 2 liberal 1 faşist vardı test için 1 liberali attım.
Ara
Başkanımızın söylediği doğrudur, bana bir liberal yasa, bir de faşist yasa kardı gelmiştir.

Ben de Almanya'nın daha önceki savaşlardan dolayı bozulmuş dış ilişkilerini düzeltmek için yapılmış bir yasa çıkardım, böylelikle cumhuriyetin itibarı artacaktır.

ES LEBE DIE REPUBLIK DEUTSCHLAND!
Rejoice! 
Ara
@SoberII
Gercek bir liberal oldugun icin tebrik ederim,guzel gunler gorecegiz. Liberallerin kazanmasi icin 1 yasa kaldi sanirim, zaferimiz yakindir.
Ara
Şansölye kim olacak ? @Duman
Ara
Geçirilen yasalara baktığımda ne yazık ki "bana 1 faşist 2 liberal gelmişti kesin geçmesi için 2 liberal yolladım" diyen birine rastlayamadım (belki de doğal olan odur) herkes test için 1-1 göndermiş ancak bu durum bir muallak oluşturuyor - gerçekten test için mi yoksa faşist geçirilmesi için mi bilmek mümkün değil.

Ufak bir özet yapalım:
1. Consul of Time & Sezar hükümeti -> Faşist yasa
2. Bayoj & Duman hükümeti -> Liberal yasa
3. Sezar & fff7 hükümeti -> Faşist yasa
4. Onur34 & Consul of Time hükümeti -> Liberal yasa
5. 25itroy & SoberII hükümeti -> Liberal yasa

Bir şekilde faşist yasa geçirilmesinde parça oldukları için Consul of Time'dan, Sezar'dan ve fff7'den kaçınıyorum şansölye seçiminde, ama dediğim gibi liberal olduğunu gösteren pek biri göremediğim için biraz da rastgele olarak @Onur34 diyorum şansölye için.
Yeni hükümete JA!
Ara
(17-09-2018, 00:11)fff7 : Yeni hükümete JA!
Ara

JA!
Rejoice! 
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.