Secret Hitler
Yoldaş Wilhelm yerine oyuncu aramaktayız.
Ara
Hocam, ne ara basladı bu ! Bilsem daha aktıf olurdum, geri dönüs yapacağım ama işleri anlamak için zamana gerek var

Edit:hükümet için ja
Edit2: pc patladığı için aklım başından gitti telefondan giriyorum,  inaktiflik için özür dilerim
Ara
artık oylama bittiğine göre artık başlayabilirmiyiz
Ara
Oy çoğunluğu ile Onur34 - Aes hükümeti kurulmuştur.

Şimdi karıştırdığım destenin üstündeki 3 yasa kartını Onur34'e ÖM ile ileteceğim, Başkan bu kartlardan birini eledikten sonra kalan iki kart Şansölye'ye gidecek ve Şansölye bunlardan birini yasaya dönüştürecek. Oyunculara ulaşan kartları sadece oyuncular bilebilir.
Ara
Onur34 - Aes hükümeti Liberal yasa geçirdi.

@Sxario hükümet kurma sırası sende.
Ara
Güzel Almanyamızın özgür bir ülke olması ve Sayın @Sxario ile onun seçeceği Şansölyenin demokrasi yolundan sapmaması dileğiyle.
Ara
Güzel güzel, kaldı 4.
Ara
Liberallerin kaçki toplam
Ara
Toplam geçirmemiz için 5 libarel yasa var oyunu kazanmamız için
Ara
@Onur34, Aes ikisi arasından mı seçti yoksa 2 liberal mi gönderdin?
Ara
@Ragnvaldr bana iki liberal, bir faşist yasa tasarısı geldi. Faşisti atıp Aes'e iki liberali yolladım.
Ara
Yer var ise katılabilirim.
Ara
Başkanımızın dediği doğrudur. Ben iki liberal yasa içerisinden tercih yaptım.
Ara
Ozaman gizel 4 tane kaldi demek bi dahaki yasa ne zaman cikacak
Ara
(17-07-2018, 21:07)Aeschyli : Başkanımızın dediği doğrudur. Ben iki liberal yasa içerisinden tercih yaptım.

Zor bir tercih olmuş olmalı.
Ara
(17-07-2018, 22:16)25itroy25 : Ozaman gizel 4 tane kaldi demek bi dahaki yasa ne zaman cikacak

Şansölye seçilip, daha güven oyu verilip, başkan yasa seçip, şansölye de seçim yaptığında yasa çıkacak.
Ara
Ozaman daha cokkk var
Ara
Yeni hükümet için Şansölye olarak görev yapacak ve bu göreve uygun niteliklere sahip kişileri henüz göremedik ne yazık ki bu gidişle rastgele bir şansölye seçmek zorunda kalacağım.. bu olmadan uygun vaatler ile gelecek bir adayı değerlendirebilirim saat 23:00 de kararımı bildireceğim.
Ara
Demokrasi için adayım.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Bu görev için aday olacak kadar cesur tek kişi olduğu için @Duman seni Şansölye olarak atıyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.