Secret Hitler
Ardı ardına gelen liberal kartlar dolayısı ile yakında zorunlu bir faşist yasayı bekliyordum bunun öncesinde handikaplı kartlar atarak en azından 1 faşisti ortaya çıkarırız diye düşünmüştüm ama henüz ortaya çıkan bir faşist olmadı yeni geçen faşist yasada zorunlu olarak geçildiği düşünülünce birini suçlamak adil olmaz diye düşünüyorum bu yüzden şahsi fikrim başkan ve şansölyenin suçlu olmadığıdır.
Ara
ja diyorum
Ara
Alamnya'nın demokratikleşmesi için Ja diyorum.
Ara
Benden de bi ja!
Sic Parvis Magna
Ara
Ja! Diyorum.
Ara
Ja diyelim.
Ara
AlmanJA!
Ara
ABUAAc.png
Vfqlm.png
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
(22-07-2018, 08:23)Gurt : Vfqlm.png
Ara
@Ragnvaldr - @Çelik hükümeti faşist yasa geçirdi.

@Ragnvaldr istediği bir oyuncunun partisine bakabilir, seçimini yapmadan oyun ilerlemez.
hby6qc.gif
Ara
3 faşist kart geldi arkadaşlar üzgünüm, yapabileceğim bir şey yoktu.

Partiye bakma konusuna gelirsek şüphelendiğim sadece iki kişi var, yasa geçirmede görev almış @Aeschyli ve @Duman. Aes'ten şüphelenmemin nedeni 2 liberalden yasa geçirmesi, o yüzden liberal olduğu kesin değil, tam olarak öğrenmek isterdim ama asıl Duman'ın ne olduğunu öğrenmek daha önemli. 3 faşist kart çekmenin ne kadar zor durumda bıraktığını anlasam da gerçekten 3 tane mi çekti öğrenmek isterim. Duman liberal yasa geçirmiş olabilir ama önce liberal geçirip sonra rahatça faşist yasalar geçirmeye çalışıyor olabilir.

O yüzden @Duman'ın parti kartını görmek istiyorum.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Gurt hükümet kurma sırası sende.

Duman'nın parti kartı @Ragnvaldr'a iletildi. Söyleyeceklerini bekleyebilirsin.
hby6qc.gif
Ara
@Duman liberalmiş. Boşa harcadım gibi oldu ama olsun, artık daha netleşti.
Ara
Sayın @Gurt hükümeti kuracakmısınız?
Ara
Şansölye adaylığımı koyuyorum
Ara
@Gurt gün sonuna kadar mesaj yazmazsa hükümet kurma sırası atlanacak.
hby6qc.gif
Ara
@Aeschyli hükümet kurma sırası sende.
hby6qc.gif
Ara
Kendini kanıtlamış bir liberal olarak Şansölyeliğe adayım.
Ara
Şansolyeliğe adayım. Aes knka ;)
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.