şeytanın çocuğu
satanist tarikatının lideriyim karım satanist tarıkatında benden sonra geliyor şeytanın çocuğu nasıl yapılıyor event felan mı yoksa görev olarak mı geliyor
t8nubAh.gif
Ara
Şeytan'ın çocuğu olayı event olması lazım satanist tarikatı oyunda yokken de vardı, sonradan tarikata bağladılar mı bilmem. Çocuk kardeşlerini vs öldürüyor öyle farkediyorsun.
O zaman benim yaptığım farklı bir şeydi ilk kez görev geldiğinde demonic pregnant mı ne öyle bir görev verdi tarikat tarikattandan bir kadını concubine olarak alınca sağ tıklayıp o görevi yapmıştım sonra bir kız doğdu doğan kız düz bir kızdı 20 sene sonra genius brave brawny ne arasan vardı kızda en düşük özellik 20 küsürdü ben yine böyle bir çocuk yapmak istiyorum nasıl yaparım kardeşlerini felan öldürmedi şeytanın çocuğu olduğunu sanmıyorum başka bir şey o zaman
t8nubAh.gif
Ara
Şeytan'ın çocuğu direk olarak Satanist tarikatının başına geçiyor 16 yaşından sonra. Seninki farklıdır yani bu yüzden.
Ara
görev olarak vermişlerdi satanist tarikatı görevi cidden ahtırlamıyorum ismini çocuk doğduğunda düztaban felandı lowborn diye geçiyordu eventle hatırladım 20 sene sonra felan genius traiti felan almıştı 35 martial 40 entrika 20 diplo felan vardı bende karkaterin karısı yaptım belki genius çocuk olur diye olmadı ama 90 yaşına kadar da yaşamıştı
t8nubAh.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.