Simülasyon: Caesar III
1fcf03dff9348d03a8e9f0b90ef9ac0133d93c0d...1fcb72.jpg
Şehir kurma/yönetme oyunlarının atası sayılan bu efsanevi oyunun konusunun olmaması sitenin büyük ayıbıydı.Bu ayıbı valiler olarak hangi felaketlerle boğuştuğumuzu,insanlarımızın yine neyden yakındıklarını,Caesar'ın bitmek bilmeyen isteklerini karşılayamadığımız için kaçıncı kez ordu gönderdiği gibi bilimum şeyleri konu altında uzun uzadıya konuşarak giderelim.

Oyuna uzun bir aradan sonra ben de tekrar başladım.Ama tuhaf bir şekilde Campaign'in 4.bölümü olan Syracusae'de başım belalardan kurtulmadı bir türlü.Evlerim doğru düzgün high density binalara evrilmiyorlar.Şehrimi inceleyip hatalarımı söyleyebilecek olanlar için save'yi şuraya bırakıyorum,şimdiden teşekkürler;

http://s3.dosya.tc/server16/z8550i/Syracusae.rar.html
Ara
linkini atarsan oyunu indirip söyleyebilirim eskiden baya oynamıştım ceasar 2 yi ve 3 ü
Ara
Sorunun sebebini buldum.Çadırdan casalara dönüşmeyen binalara ilginç bir şekilde yemek gitmiyormuş.Bunu düzeltmek için Market’in yerini değiştirip bir tane daha Granary yaptım ve “Getting Goods”a ayarladım.Binaların neden evrilmediğini veya herhangi bir şey hakkında bilgi almak isteyenler sağ tık yapıp detaylı bilgi penceresini açabilirler.
[+] 1 üye Ksenofanex nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-08-2018, 01:18)Feldmarschal : linkini atarsan oyunu indirip söyleyebilirim eskiden baya oynamıştım ceasar 2 yi ve 3 ü
ceaser 3 oyununda granary doldu getting goods yaptım şimdi boşalıp evlere gidecek mi besinler?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.