Simülasyon: Tropico 6
header.jpg?t=1554294507

Limbic Entertainment tarafından geliştirilen Kalypso Media tarafından yayımlanan Tropico 6 29 Mart 2019'da çıktı.
Tropico 6'ya dair iletiler ve paylaşımlar bu konu altında yer alır.

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Merhabalar arkadaslar malum oyun cikali daha bir ay olmadi acaba forumda bu oyuna sahip kimse var mi ben %10 luk humble indirimiyle 80 liraya aldim ayini gayet makul bir fiyat bence eger oyunun orjinal surumune sahip kimseler varsa multiplayer oynamak isterim.
Ara
Bende var ama biraz kasıyor gibi. Oynayabiliriz bi ara.
Sic Parvis Magna
Ara
Oyunu henüz oynamadım fakat oynanış videolarına bakarak önceki serilerine göre daha istikrarlı bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Önceki oyunlarda istikrarı bir türlü sağlayamıyordunuz çünkü.
İndirime girer girmez satın alacağım.
Ara
(07-04-2019, 15:16)altnkurt : Bende var ama biraz kasıyor gibi. Oynayabiliriz bi ara.

Bence oyunun optimizasyonu cok iyi ben full ayarlarda baya stabil oynuyorum sizin pc nizde sorun olabilir ekran karti guncelleme vs. Multi olarak lobby de az oyun kuruluyor ve guvenip giremiyorum oyundan cikmicak en az bir kac saat oynayip gerekirse save yapip devam etcek oyuncular lazim 3 kisi varsak kuralim oynayalim musait zamanda
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunu alıp denedim biraz. İlk çağ baya sorunsuzdu ama ikinci çağda mono kültür kullanarak bütün toprakların verimini yok ettiğimi fark ettim ve çok hızlı bir şekilde battım. Yakın zamanda daha çevre dostu ve birkaç kaynağa güvenmeyen bir oynanış denemeyi planlıyorum.
Ara
Bu oyunun ek paketleriyle birlikte düzgün bir satış versiyonu olmaması büyük skandal. Bu haliyle imkanı yok almam.
youjo-senki-the-saga-of-tanya-the-evil.gif
Ara
İlk çağlarda tarıma dikkat edince moderne ulaşmak o kadar zor değil fakat oyunda modern çağa ilerledikten sonra bi yerde nüfus artışım durup kimse tarımda çalışmayınca tüm ekonomi çöküyordu. Tarım üretimi yerine ithalatla sanayii'yi çevirmeye çalışınca oda olmuyordu. Modern çağda sürdürülebilir tek sistem turizm ise bu oyunda yani büyük hayal kırıklığı hala.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
3-4 saat baya eğlenceli geçti fakat sonrasında bahsettiğiniz sıkıntıların çoğunu bende yaşadım. Seri benim içinde hayal kırıklığı oldu.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
image.png

3. denememde istikrarlı bir şekilde soğuk savaşın ortasına kadar geldim. Beni asıl şaşırtan şey 5 hapishaneyi dolduracak kadar suçlumun olması ve bu suçluların normal vatandaştan daha kârlı olmaları. Çalışma kamplarının bu kadar başarılı olmasını hiç beklemiyordum.
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk sandox oyunumu bitirmedim. Gerçi bitirdiğimi söyleyemem kazanma şartı seçmeyi unutmuşum. Ama baya eğlenceliydi. Şimdi biraz görevlere bakacağım.
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.