Sohbet: AoE - Genel Sohbet: Hükümet Merkezi
#1
aoe.png
Age of Empires - Hükümet Merkezi
Age of Empires ile ilgili, ayrı konu açılması gerekmeyecek tarzda sohbetler ve tartışmalar bu konu altından gerçekleştirilebilir. 
Bu konuyu, bölümde mevcut bir başka konunun yerine kullanmamaya özen gösterin.
reddga.gif 1213.png
Ara
Cevapla
#2
Definitive Edition'u oynamaya tutorial ile başladım ve dikkatimi çeken ilk şey oyundaki müziklerin ne kadar muhteşem olduğu oldu. Şuanda oynamayı bıraktım ve müzikleri dinliyorum o kadar iyi yapmışlar.
reddga.gif 1213.png
Ara
Cevapla
#3
Oyuna arada bir girip Campaign yapıyorum. Geçenlerde Tutorial Campaign'i olan Ascent of Egypt'ı bitirmiştim. Şimdi Glory of Greece'e başladım.


Sırada The Trojan War var. Nasıl olduğunu bayağı merak ediyorum ama artık başka bir vakit oynayacağım. Bir de şimdiye kadar pop limiti hep 50 idi. Bu kadar az olması bana çok sınırlayıcı geliyor. Diğer Age of Empires oyunlarında 200 olmasına alışınca garip geldi. İleride artar diye umut ediyorum ama pek olmayacak gibi. En azından Definitive Editon'da bu limiti arttırabilirlerdi ama yapmamışlar.
reddga.gif 1213.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#4
Steam DB'de oyun için bir eklenti çıkacağı görünüyor. Yeni bir genişleme paketi olabilir.

Ek_Acklama_2020-06-23_173449.png
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.