Sohbet: Hearthstone - Battlegrounds Sohbet
Kesinlikle yamanın en güçlü herosu galakrond.
WhaW8Am.gif
Ara
Son metaya dair düşüncelerim:
  • Sıkıntı Elemental ve Piratelerin çok güçlü olması değil, aynı zamanda bunlarla oynamanın çok kolay olması (minion spam)
  • Dragon oynamak için Tier 6'dan 2 karta kesin ihtiyacınız var, öte yandan Elemental ve Pirate için Tier 5'ten 1 karta ihtiyacınız var.
  • Ya Kalecgos Tier 5'e indirilmeli, ya da Nomi ile Hogarr Tier 6'ya çıkarılmalı.
  • Murlocların Elemental ve Pirate gibi yeni setlerin önünü açmak için kasıtlı olarak zayıflatıldığını düşünüyorum.
  • Murlocların "oynanabilir" olması için ya Jandice ya da George ile oynamak gerekiyor, geri kalan herolarda zaman kaybı.
  • Beastler oynaması en zor set, fakat güçlü değiller. Deathrattle odaklı oldukları için oynanışlarını kolaylaştırmak zor, bu sebeple güç seviyelerinin artması gerekiyor.
  • Soul Juggler Demon tamamen ölü, iş yapabilen yegane build Big Demon, o da tamamen erken Wrath Weaver ve Floating Watcher bulmaya dayanıyor.
perk 2000 golda değer mi arkadaşlar ?
featured-edwinvancleef.jpg
Ara
Çok sık olarak elo kasmak için oynuyorsan ve ranked, arena gibi diğer altın harcamanı gerektiren modları oynamıyorsan bence değer ama arada bir öylesine oynuyorsan değmez.
tTRiYax.png
Ara
(02-12-2020, 20:25)reddga : Çok sık olarak elo kasmak için oynuyorsan ve ranked, arena gibi diğer altın harcamanı gerektiren modları oynamıyorsan bence değer ama arada bir öylesine oynuyorsan değmez.

peki kaç ayda bir satın almak gerekiyor? ne kadar sürüyor yani?
featured-edwinvancleef.jpg
Ara
Yılda 3 tane eklenti çıkıyor. Her yeni eklenti çıktığında Tavern Pass'ın süresi bitiyor. Yani aşağı yukarı 4 ay süresi var.
tTRiYax.png
Ara
Hearthstone'da sadece Battlegrounds oynuyorum diyorsan biriken goldlarla Pass almaya değer.
1 hafta kadar uğraştıktan sonra nihayet ilk birinciliğimi aldım.

Hearthstone_Screenshot_12-06-20_11.31.53.png

Hearthstone_Screenshot_12-06-20_11.30.41.png

Hearthstone_Screenshot_12-06-20_11.31.41.png

Foe Reaper 4000 :heart:

BG-Foe-Reaper-4000-217x300.png
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hearthstone_Screenshot_12-13-20_12.17.19.png

İkinci birinciliğimi elementallerle aldım. Rakibim George the Fallen olduğu için birkaç tur uğraştırdı.
IbnE9P2.gif
Ara
Hearthstone_Screenshot_12-14-20_00.10.19.png

:think:
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
2-3 gün içinde beraber oynamak isteyen var mı? Etkinlik olmadığı günler 20:00-24:00 arası müsaitim.
Ara
Müsait oldukça beni rahatsız edebilirsin.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel

Yeni Battlegrounds spell kartları.

Görsel

Yeni hero C'Thun

Görsel

Yeni hero N'Zoth

Görsel

Yeni hero Y'Shaarj
IbnE9P2.gif
Ara
@Gurt ile oynuyoruz, şu an birlikte oynamak isteyen varsa Gurt'u veya beni ekleyebilir.

unknown.png?width=522&height=451
@Gurt ile birlikte bir Battlegrounds attık. Oyuna çok hızlı başladım, Gurt ve diğer oyuncular 4 seviyeyken ben 6'ya geçtim ve iyi kartlar aldım. Ancak oyun ilerledikçe Pirate kartları gelmemeye başladı ve Murlock oyuncusuna yenildim. Ayrıca eklemeyi unutmayayım Gurt'a 27 vurdum.
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ratingler mi sıfırlandı?
IbnE9P2.gif
Ara
Evet, son gelen yamayla herkes 0 elo oldu.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Screenshot_2020-12-16-22-16-01.png

Rekorlar kitabına giremedim ama kendi rekorumu kırdım. 120/83 Wrath Weaver
IbnE9P2.gif
Ara
Hearthstone_Screenshot_12-17-20_11.45.03.jpg
Hearthstone_Screenshot_12-17-20_11.45.56.jpg
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
200.png

Bu kartın Tier 2 olması gerekiyor bence.
IbnE9P2.gif
Ara
Herona hasar veren 2/4'lük Demonla berabere kalıyor olması sıkıntı. 1. Tier'den "Taunt compu" için bir starter yapmak istemişler. 1/2 olsaydı Mech ile aynı kartı yapmış olurlardı. 2/1 olsa yine 2/4'lüğü karşılıyor fakat bu sefer 1/1'lik kartlarla da berabere kalıyor, belki 2/1 olabilirdi o sebeple.

2/4'lük Demonla berabere kalma durumu 2/3'lük Dragon için de geçerli, bence o da 2/2 olmalı.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.