Sohbet: League of Legends - Genel Sohbet: Nexus
Pride kapsamında gelen ifadelerden biri. Leona-Diana ikilisinin en fazla bu kadar yakınlaşacağını söyleyebiliriz, sonuçta Çin aksini pek istemez.

EM_EVENTS_PRIDE_2021_LEONADIANA_Inventor..._11_10.png
WhaW8Am.gif
Ara
PBE'de sana özel mağaza var. Muhtemelen önümüzdeki yama gelecektir.
WhaW8Am.gif
Ara
ilmukw1x2wv61.jpg
Ara
Seraphine için birkaç konsept çizimi daha:

18e0d1196f7c58748195978ce46e298bab9c5d40...cd3a57.jpg
WhaW8Am.gif
Ara
Sana özel mağaza geldi.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Amazon Prime'a sahipseniz League of Legends için yeni dış görünüş hediyesi geldi.
WhaW8Am.gif
Ara
League of Legends'in eski versiyonunun oynanmasını sağlama projesi olan Chronoshift adlı bir proje varmış fanlar tarafından yapılan, konu hakkında ne biliyorsunuz ve ne düşünüyorsunuz? Ben şahsen düzenli olmasa da oynardım, baya tatlı bir şey gibi duruyor.
Space-Background.gif
Ara
Videoları izlerken bile gözüm kanıyor. Asla oynamazdım.
Sanırım Riot duruma el koymuş. 24 Nisan itibariyle projeyi durdurmalarını istemişler. https://chronoshift.dev/ şu sitede ilk paragraf.
Ara
2021 sezonunun 1. Mevsimi bitti ve 2. Mevsim başladı.
WhaW8Am.gif
Ara
Ara
PBE'ye KOD ADI 2021 arka plan müziği gelmiş. 11.11 yamasında KOD ADI etkinliği görebileceğimiz anlamına geliyor muhtemelen. Müziği buradan dinleyebilirsiniz.
WhaW8Am.gif
Ara
Amazon Prime'a sahipseniz League of Legends için yeni dış görünüş hediyesi geldi.
WhaW8Am.gif
Ara
Bu gece 11.10 yaması geliyor.
WhaW8Am.gif
Ara
Mistik kostümleri ve Mavi Öz Mağazası etkin.
WhaW8Am.gif
Ara
Mavi Öz Mağazası 26 Mayıs saat 23:00'da kapanıyor.
WhaW8Am.gif
Ara
Yapılan bir sızıntıya göre bu sene içerisinde gelecek Cadılar Meclisi kostümlerinin efsanevi kostümü Cadılar Meclisi Ahri olacakmış. Bu da Ahri'nin Yıldız Muhafızı ve Ruh Çiçeği'nden sonra üçüncü efsanevi kostümü olmuş olacak.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün Riot clientinin görev çubuğunda sağ tarafta simge şeklinde gözüktüğünü fark ettim. Sizde de aynı durum var mı?
Ara
Evet. Bir haftadır falan öyle gözüküyor.
WhaW8Am.gif
Ara
(19-05-2021, 15:53)PCOyun : Yapılan bir sızıntıya göre bu sene içerisinde gelecek Cadılar Meclisi kostümlerinin efsanevi kostümü Cadılar Meclisi Ahri olacakmış. Bu da Ahri'nin Yıldız Muhafızı ve Ruh Çiçeği'nden sonra üçüncü efsanevi kostümü olmuş olacak.

Ayrıca bu sızıntı gerçekse Ahri, oyunda üç efsanevi kostümü olan ilk ve yegane şampiyon olacak.
WhaW8Am.gif
Ara
Bahar bitti, hala Mundo rework gelmedi.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 17 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.