Sohbet: League of Legends - Genel Sohbet: Nexus
Yeni Prestij kostüm görselleri cidden çok başarılı:

40046.jpg
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Worlds etkinliğinde sembollerle alınabilen üç tane Prestij kostüm olacağı söylentileri var. İki tanesi Ruh Çiçeği kostümleri için, bir tanesi ise yeni "Müzik" teması için.
WhaW8Am.gif
Ara
Sızıntılara göre Ruh Çiçeği kostümleri bu sene Sett (Efsanevi), Master Yi (+Prestij), Aphelios, Soraka, Syndra, Tristana, Yorick, Darius, Evelynn (?). Wild Rift'e ise Akali (Efsanevi), Nami.
WhaW8Am.gif
Ara
PBE Datamining'i yapan güvenilir bir kaynağa göre dosyalarda 2021 yılında gelmesi beklenen yenilenmiş etkinlik sistemi ile birlikte bir Prestij KOD ADI Ahri kostümü olacakmış fakat ertelenmiş, bu dosyaların yeni sistemin (tekrar ertelenmezse) yakında gelecek olmasıyla birlikte ortaya çıkması akıllarda kostümün de gelip gelmeyeceğinin soru işaretini bırakıyor.

FaZVIWMWQAkqipU.png

KOD ADI kısmı placeholdermış. Mevcut Ruh Çiçeği ve Müzik temalarından olacakmış. Ahri'nin zaten Efsanevi Ruh Çiçeği kostümü bulunuyor, Efsanevi kostümlerin Prestij versiyonu olmuyor. Bu da geriye sadece Müzik temasını bıraktığı için yeni bir K/DA prestiji görmemiz mümkün, umarım başka bir şey olur.
WhaW8Am.gif
Ara
LoL oyun direktörü Bellissimoh geçtiğimiz ay istifa etmiş. Şirkette geçtiğimiz 10 yıldır çalışıyordu, büyük bir Ahri fanı olarak bilindiğinden artık daha az Ahri kostümü göreceğimizi düşünen insanlar olmuş. İki köpeğinin adı Ahri ve Teemo.
WhaW8Am.gif
Ara
Bu gece yeni yama ve yamayla birlikte Udyr Rework geliyor.
WhaW8Am.gif
Ara
Yeni Prime kapsülü gelmiş.
WhaW8Am.gif
Ara
Bu sene ilki çıkacak olan Takdir Seviyesi 5 kostümlerinin ilki sızıntılara göre Malzahar için olacakmış.
WhaW8Am.gif
Ara
Yuumi ve Zeri, Worlds'den sonra Sivir/Olaf/Swain ayarında bir rework alacakmış.
WhaW8Am.gif
Ara
Bir hatadan ötürü aşağıdaki şampiyonlar mavi öz fiyatları üzerinden indirimde, sahip değilseniz almak için büyük fırsat:

9e626b7750e3531a60a5d4f1b9e6b421756b2530...d99799.png
WhaW8Am.gif
Ara
Düzeltilmiş.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Muhtemelen bugün PBE'ye Worlds Ruh Çiçeği kostümleri gelecek.
WhaW8Am.gif
Ara
Ruh Çiçeği kostümleri sonraki yamaya kaldı, dün PBE'ye yeni Korku Gecesi kostümleri ve Worlds 2022 Azir kostümü geldi.
WhaW8Am.gif
Ara
Lol Cafe açıldı bende, şampiyonlar yanında 155 kostüm diyor. Sizde de var mı?
Ara
Evet ilginç bir durum, muhtemelen TBF'den ötürü fakat daha önceden böyle bir şey olduğunu sanmıyorum. LoL Cafe sistemi geçtiğimiz yıllarda kapatılmıştı.
WhaW8Am.gif
Ara
TBF başlıyor.
WhaW8Am.gif
Ara
Öze dönüştürülemeyen espor ifadeleri düzeltilmiş.
WhaW8Am.gif
Ara
Sildim oyunu. Hadi bakalım.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Sıradaki şampiyon K'sante feminen erkek homoseksüel bir karakter olacakmış. Karakterin çıkış kostümünün bir Prestij versiyonu olacak ve bu kostümün tasarımında Lil Nas X'de söz sahibi olacakmış.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.