Sohbet: Vic3 - Genel Sohbet: Parlamento
çevirilen yerler çok güzel çevrilmiş(uzun bilgi verilen yerler)ama kısa yerler çevrilmemiş(state_istanbul gibi kalmış) ya da leak olduğundan sıkıntı vardı.
[+] 1 üye Enesrar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-04-2022, 11:35)Raider41 : Benden özel olarak isteyen herkese Torrent linkini attım arkadaşlar umarım bir sıkıntı olmamıştır lakin oyun korsan değil çünkü daha çıkmadı yani
Bana'da atarsan sevinirim teşekkürler.
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
(19-04-2022, 11:35)Raider41 : Benden özel olarak isteyen herkese Torrent linkini attım arkadaşlar umarım bir sıkıntı olmamıştır lakin oyun korsan değil çünkü daha çıkmadı yani

Merhaba, bana da atabilirseniz sevinirim.
[+] 1 üye Lodbrok nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Linki atarsan sevinirim @Enesrar
Ara
(19-04-2022, 20:32)gLo1NN : Linki atarsan sevinirim @Enesrar
yolladım
[+] 1 üye Enesrar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Merhaba, bana da yollayabilir misiniz? Teşekkürler.
Ara
Arkadaşlar bana mı öyle geliyor ama sanki naval invasion butonu çalışmıyor? Invasion yapmayı başaranlar ordu ve donanma büyüklüklerini gösterebilir mi?
Ara
(19-04-2022, 23:08)SatanistKesenKedi : Arkadaşlar bana mı öyle geliyor ama sanki naval invasion butonu çalışmıyor? Invasion yapmayı başaranlar ordu ve donanma büyüklüklerini gösterebilir mi?
Aynen çalışmıyor Bir Türlü bende çok denedim
A man's greatest joy is crushing his enemies
Ara
(19-04-2022, 23:08)SatanistKesenKedi : Arkadaşlar bana mı öyle geliyor ama sanki naval invasion butonu çalışmıyor? Invasion yapmayı başaranlar ordu ve donanma büyüklüklerini gösterebilir mi?

Bana da iletebilir misin?
Ara

Dün denedim. Şahsen bende çalışıyor. Fakat naval size kadar ordu yollaman lazım. Mesela general 10 ordu yönetiyor minimum 10 naval olması gerekiyor. Düşmanın donanması varsa bu donanmanı yok edebiliyor. Japonya ile Çin´e çıkarma yapmayı denedim. Başarılı olduğu halde, Çin´in donanmasını yenemediğimden çıkarma yapamadım. Daha önceki oyunlarımda başarmıştım(İtalya ile Somali´ye çıkma, Rusya ile Çin´e çıkarma yapma vs.). O yüzden büyük bir donanma basıp yeniden denemeni tavsiye ederim.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara

Bana da iletebilirsen sevinirim.
Ara
Bende alabilirim.
Ara
(20-04-2022, 11:21)Menars :

Dün denedim. Şahsen bende çalışıyor. Fakat naval size kadar ordu yollaman lazım. Mesela general 10 ordu yönetiyor minimum 10 naval olması gerekiyor. Düşmanın donanması varsa bu donanmanı yok edebiliyor. Japonya ile Çin´e çıkarma yapmayı denedim. Başarılı olduğu halde, Çin´in donanmasını yenemediğimden çıkarma yapamadım. Daha önceki oyunlarımda başarmıştım(İtalya ile Somali´ye çıkma, Rusya ile Çin´e çıkarma yapma vs.). O yüzden büyük bir donanma basıp yeniden denemeni tavsiye ederim.
Donanma bastım zaten 13 gemiyle 10 kişi taşımaya çalıştım sonuç değişmedi. İsveçten Afrikanın ekvator çizgisine hedefliyorum asker ve donanma üniteleri idle duruyor. Acaba mesafeden mi diye cezayire denedim yine aynı şey oldu.
Ara
Yolladığın için teşekkürler kanka @Raider41
Ara
CK2-3'ü çok severek oynuyorum. Paradox'un diğer oyunlarını da merak ediyorum. CK3 ulaşılabilirlik açısından başarılıydı tutorialını beğenmiştim. Victoria 3 sızıntısı bu noktada nasıl? Gerçi oyun çıkana kadar epey geliştireceklerdir elbet ama şu anki durumu da merak ettim.
Ara
(20-04-2022, 17:26)Dark Hopes Nebu : CK2-3'ü çok severek oynuyorum. Paradox'un diğer oyunlarını da merak etdiyorum. CK3 ulaşılabilirlik açısından başarılıydı tutorialını beğenmiştim. Victoria 3 sızıntısı bu noktada nasıl? Gerçi oyun çıkana kadar epey geliştireceklerdir elbet ama şu anki durumu da merak ettim.
Tek kelimeyle berbat. Ne düzgün bir öğreticisi var nede paneller doğru dürüst bilgi veriyor. Ya interestin nasıl ayarlandığını merak ettim interestin bilgi panelinde bildiğin tanımı var. Öğretici desen 9 aşamadan oluşuyor ama oda sadece arayüz. Neyin nasıl yapıldığını yeni başlayan birinin oyun içerisindeyken öğrenmesi imkansız...
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
[+] 1 üye korkusalan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-04-2022, 17:35)korkusalan :
(20-04-2022, 17:26)Dark Hopes Nebu : CK2-3'ü çok severek oynuyorum. Paradox'un diğer oyunlarını da merak etdiyorum. CK3 ulaşılabilirlik açısından başarılıydı tutorialını beğenmiştim. Victoria 3 sızıntısı bu noktada nasıl? Gerçi oyun çıkana kadar epey geliştireceklerdir elbet ama şu anki durumu da merak ettim.
Tek kelimeyle berbat. Ne düzgün bir öğreticisi var nede paneller doğru dürüst bilgi veriyor. Ya interestin nasıl ayarlandığını merak ettim interestin bilgi panelinde bildiğin tanımı var. Öğretici desen 9 aşamadan oluşuyor ama oda sadece arayüz. Neyin nasıl yapıldığını yeni başlayan birinin oyun içerisindeyken öğrenmesi imkansız...

Bugünkü günlükte bu konulardan bahsetmişler.Henüz hiçbir şey tamamlanmamış.Birşeyler söylemek için çok erken.
Ara
Bu beta versiyonda,Almanca çevirisi de eksik Türkçe çeviri de. İngilizcem de berbat oynayasım gelmedi şahsen :/
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Evet oynadım keşke oynamaz olsaydım bunu dememdeki amaç oyun olmamış buglu filan değil zaten betada böyle bir söylem söyleyemem bunu söyleme amaçım büyün heyacanımı alıp gitmesi üzgünüm belki oyun ana sürüm çıkınca çok güzel olacak ama çoğu insanın aklında hep bir soru işareti olarak kalacak ya Imperator Rome gibi olursa ?
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Bitmemiş, dengelenmemiş, olabildiğince bug denetimi yapılmamış oyunu oynamak istemenin mantığı nedir bilmiyorum. Adamlar oyun bitti gibi iddiaları yok. Amaçları bitirmek değil mi? Adamlar konu ile yapmış olduğu açıklamalarında özellikle oyunculara mükemmel bir deneyim sunmayı amaçladıklarını ancak oyunu bu haliyle korsan oynayanların oyun hakkında yanlış yargıya varacaklarını söylediler ki çok haklılar. Yukardaki mesajda arkadaş heyecanının gittiğini söylemiş. Adamların korktukları konu da bu işte. Oyuncuların heyecanlarını anlıyorum ama mantık açısından yapılan eylem çok gereksiz ve anlamsız. Oyunun geçtiği tarih şimdiki yaşadığımız dünyanın temelini atmasından dolayı çok güzel bir tarih. Bu nedenle oyunu merakla bekliyorum. Oyun Türkçe çıkarsa ilerdeki oyunların Türkçe çıkması için orjinal olarak alacağım her ne kadar Imperator Rome da adamlara çok kızsam da.
[+] 7 üye dark prens nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.