Sohbet: Vic3 - Genel Sohbet: Parlamento
Martin Anward :Şu anda proje epey yoğun bir dönemden geçtiğinden birkaç haftalığına salı günleri paylaşım yapmayı bırakacağım. 5 Temmuz'da geri dönecek ve yaz boyunca devam edecekler!
IbnE9P2.gif
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Victoria 3 :Hachinohe gelişiyor, bir zamanlar yolların uzandığı yerde şimdi raylar uzanıyor.

vic3twitter.gif
76561198034761601.png
[+] 5 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Su haliyle ciksa raziyim, bu sene hic bana gore oyun yok eskileri oynuyorum donup donup artik zevk vermiyor.
Ara
Keşke şu oyunu ultra oynatacak pcm olsa. Şu anki pc ile oynamak istemiyorum ya. Pc dediğim de bir ekran kartına bakıyor aslında ama o fiyatlar nedir öyle.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
ne zaman çıkıyo
Ara
(16-06-2022, 22:04)Zebercet : Keşke şu oyunu ultra oynatacak pcm olsa. Şu anki pc ile oynamak istemiyorum ya. Pc dediğim de bir ekran kartına bakıyor aslında ama o fiyatlar nedir öyle.

Geforce Now'a gelir.Ordan oynayabilirsin yüksek ayarlarda.
Ara
Monster diye bilgisayar mi olur diye eziyordunuz beni, vaktinde rtx3060 alabildiğim için şanslıyım ultra ayarlarda vic 3 oynayabileceğim
Ara
Martin Anward :Victoria 3'te nüfus artışını dengelemeye çalışırken yanlışlıkla Kapitalistlerinize nekromantik güçler verdiğinizde gelen his:

FWQzTKFWQAIjC1C?format=jpg&name=medium
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Türkçe gelmez değil mi?
Ara
(28-06-2022, 23:31)cennaro : Türkçe gelmez değil mi?

Oyun Türkçe çıkacak.
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Victoria 3 :Hegemon olmak, bir eliniz ile barış işareti yaparken diğeri ile savaşa hazırlanmak anlamına gelebilir.

FWaZ4bZXwAE3ghN?format=png&name=small
76561198034761601.png
[+] 2 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu sene çıkacak dendi diye hatırlıyorum. Daha oyunun sızmış olan hiç bir video veya görselini doğru dürüst incelemedim. Hayırlısı bakalım.
Ara
Martin Anward :Sih İmparatorluğu, Victoria 3'te oynamak için en ilginç ülkelerden biri olabilir. Büyük bir nüfus, güçlü bir ordu ve muazzam bir tarım potansiyeli ile başlıyorsunuz ancak aynı zamanda etrafınız çevrili ve denize sınırınız yok, çok az endüstriyel kaynağa sahipsiniz ve kapınızın önünde dev İngiliz Hindistan'ı bulunuyor.

FW6bZhvWIAAlwsd?format=jpg&name=medium
76561198034761601.png
[+] 3 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sızan versiyonu denedim de korkunç kasıyordu. Umarım en azından tam sürümde oynanabilir olur. Ck3 gördükten sonra pek umudum yok ama. Tabii suç oyunlarda değil benim 10 senelik pcde.
Ara
(07-07-2022, 09:51)Zebercet : Ck3 gördükten sonra pek umudum yok ama. 

Teknik olarak mı? Başka sebeblerden mi?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
(08-07-2022, 03:27)Defterdar :
(07-07-2022, 09:51)Zebercet : Ck3 gördükten sonra pek umudum yok ama. 

Teknik olarak mı? Başka sebeblerden mi?
Yeni bir motora geçtiklerinin farkındayım ancak bu kadar ağırlaşmış olmasını yine de anlamsız buluyorum. Harita tabanlı bir oyun neticede. Tabii benim sistem çok eski olduğu için yaptığım yorum da bir anlam ifade etmiyor pek fazla.
Ara
Oyun çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi yok değil mi? Canım çok fena Victoria'msı bir oyun çekiyor da. Hazır boşken oynamak için.
Ara
(08-07-2022, 23:42)Averroes : Oyun çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi yok değil mi? Canım çok fena Victoria'msı bir oyun çekiyor da. Hazır boşken oynamak için.

11 ekim gibi çıkar zannediyorum.
Ara
Martin Anward :Victoria 3'te Almanya'yı birleştirmek Prusya ile çok kolay geliyorsa Hohenzollern olarak birleştirmeyi deneyebilirsiniz. Alman devletlerinin en küçüğü olmasa da kesinlikle küçük ve aynı zamanda da Prusya Kuklası olarak başlıyor.

FXd6NrIXgAEKQuW?format=jpg&name=medium
76561198034761601.png
[+] 2 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Martin Anward :Daha fazla nüfuz, daha fazla sorun. Çin'in Victoria 3'teki devasa nüfusunun neredeyse sonsuz vergi geliri anlamına geldiğini düşünebilirsiniz. Vergilendirme Kapasitesi olmasaydı haklıydınız. Dünyanın en büyük bürokrasisine rağmen, Çin 1836'da bu gelirin sadece bir kısmını toplayabiliyor.

FYBeIUMXkAEZ3Qo?format=jpg&name=medium
76561198034761601.png
[+] 7 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.