Sohbet: Warhammer Üçlemesi - Genel Sohbet: Lord Salonu
Katılmıyorum warhammer bence tek çok fazla mod gerekmeden oynanabilecek tek oyun
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Evet fazla lord var seçenekler var ancak modlarla bu onlarca kat artıyor denemelisin.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
(04-08-2019, 21:54)Gurt : Evet fazla lord var seçenekler var ancak modlarla bu onlarca kat artıyor denemelisin.

Hangi modlari oneriyorsun onuda soyle :)
Ara
Grimhammer 2yi kesinlikle öneririm. Mixus Legend Lord ile baya seçeneğiniz oluyor. Guv’s modları güzel. GCCM olmazsa olmaz. Kislev için expanded var. Radious söylememe gerek yok. Bu böyle uzar gider. Warhammer 2’de şuan Kislev ile oynuyorum ve aktif 11 mod ile giriyorum oyuna. Toplamda 50yi geçik mod yüklü bilgisayarda.
Ara
dl4wiqeyy6j31.jpg

Total War resmi hesaplarından dün yukarıdaki görsel paylaşıldı. Birçok toplulukta İmparatorluğa veya Kertenkeleadamlara ait bir dlc geleceği konuşuluyor. Bunların yanı sıra İmparatorluğun yeni dünya haritasına eklenmesi de söz konusu. Yeni gelen güncelleme ya da dlc bizi bekliyor.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Merak ettim şimdi ne gelecek. Hazır elleri değmişken boris i de ekleseler oyuna customda açık campign e de gelsin. :)
[+] 1 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Empire 1 den beri hiç dokunmadılar empire güncellemesi bekliyorum zaten yol ağaçını paylaşmışlardı old world güncellemesi ile gelecek empire olucak sanırım wh 3 de chaos vs empire izleriz gibi :) :)
Ara
Total War resmi kanalında yeni yama ile Nakai oynuyor izlemek isteyenler için canlı yayındalar.
Ara
Dün izlediğim yayından lizardman baya sağlam ordu ve tören buff ları var ve hero çok iyi daha 9 lvl de 590 silah gücü olması dikkatimi çekti ve sanırım archeon ve teclis gibi alev topu özelliği ile başlıyor.
Ara
Dün akşam saatlerinde yeni dlcyi indirdim ve bugün sabah saatlerinden beri imparatorluk olarak oynuyorum. Öncelikle yeni birimler ve imparatorluğun vortexe gelmesi çok iyi olmuş. Kampanya haritası o kadar güzel bir yerde ki benim gibi sürekli savaş yapmayı sevenler için kesinlikle öneririm. Tek dost fraksiyon benim bulabildiğim yeni dünya kolonisiydi. Daha bitirmedim kampanyayı ancak yeni okçuları ve vagonlu havan birliklerini çok sevdim. 20 birimlik ordularım da minimum 12 birim okçu bulunduruyorum ve inanın hiç zorlanmadan çok zor zorlukta düşman ordularını yeniyorum. Kesinlikle yeni dlcyi almanızı ve yeni imparatorlukla oynamanızı tavsiye ederim.
Ara
Gor - Rok ile oynama fırsatını daha yeni buldum ancak daha sefere başlamadan lord etkilerine baktım sanırım oyunun en op lordlarından biri olmuş. Kedi topraklarında ya da müttefik topraklar +%20 fiziksel direnç ve +5 savunma ile oyuncu istediği gibi herşeyi yapabilir.
Ara
İmparatorluk savaş büyücüleri konsept çizimleri.

indir.jpg
Ara
a9dg93v354c41.png

Son eklentinin cikmasiyla beraber TW2 ciktigindan beri en yuksek oyuncu sayisi ile seyrediyor. Eminim bu eklentiden once cogunuz duymussunuzdur Warhammer cok guzel oyun ama keske turn sureleri daha kisa olsa diye. Ben bu oyuncu sayisinin artmasinda bu surenin iyi bir bilgisayarda normalde 1 dk 15 sn surmekten yaklasik 15-20 sn suresine indirilmesinin cok katki sagladigini dusunuyorum. Ki O zamanlar bile oyuncu sayisi oldukca iyiydi. Sahsen ben 300 saat oynamisligim var.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
O turn süresinde türkiye'de en çok yakınan ve bizzat ca ya mail atmış birisiydim 900+ saati sırf eski turn ile oynadım şimdi bir 900 daha geliyor :) :) :)
Ara
Yeni çıkan yeşilderili lord ile oyun başlarında düşman orduya sadece komutan birimiyle saldırıp galibiyet alanlar var. Uzun zamandır oynamıyorum ancak cezbetmedi değil.
Ara
Karak Kadrin ile 30 turdan fazla oynadım ancak sürekli eski dünya ile sıkıldım. Namlı alayların açılmasını bekleyip o birimler ile savaşlardan zevk alırım diye düşündüm ancak o zamana kadar o kadar sıkıldım ki yeni lordlar ile oynayacağım sanırım.
Ara
Imrik bedava gelmesine rağmen bence en iyi elf lordu olabilir. Kolaylık veya zorluk açısından değil yetiştirdiğiniz her lorda ejderha alabilmeniz ve ejderha avları sayesinde savaşları sıkmıyor. Ejderhaların çok olması sebebiyle de savaşlarda da belirli bir yerden sonra zorlanmıyorsunuz.
Ara
İlk defa kara elfler ile oynadım. Malus'u seçtim açık ara arayüzü en uğraşılmış lord.
Ara
İlk oyun mu daha iyi 2. oyun mu?
Ara
Kesinlikle ikinci oyun.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.