Spor: Captain Tsubasa Rise of New Champions
CAPTSU_GameBanner_1280x720_Mobile.jpg
Captain Tsubasa: Rise of New Champions heyecan verici aksiyonu ve olağanüstü şutlarıyla futbol oyunlarına yepyeni bir görünüm getiren bir arcade futbol oyunu.

⚽ HAYALLERİNDEKİ İLK 11'i KUR
Yeni beceri ve yeteneklerle kendi karakterlerini yarat ve çevrimdışı veya çevrimiçi oynayabileceğin Rüya Takımı'nı kur!
⚽ 4 OYUNCULU KARŞILAŞMA
4 oyuncuya kadar çevrimdışı karşılaşma moduyla arkadaşların arasında futbol efsanesi kimmiş öğren!
⚽ ÇEVRİMİÇİ
Çeşitli çevrimiçi modlarda yarışarak kupalar ve ödüller kazan.
⚽ 2 HİKÂYE MODU
Animedeki olayları deneyimle ya da Captain Tsubasa dünyasının bir parçası ol!

maxresdefault.jpg

Oyun şuanda ön yükleme açılmış durumda ve yarın gece açılmış olacak. Eğer serinin fanları varsa yada oyunu denemek isteyenler olursa bu konu altında konuşabiliriz.
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunun youtube'de oynanış videosunu izledim.Kapatılan goley oyununa benzettim şahsen.Goley bedavaydı bu 250 TL.
Ara
Merak edenler varsa oyun için critic yorumları ;
https://opencritic.com/game/9819/captain...-champions 100 Üzerinedn 75 verilmiş.

Üstteki yorum amerikada youtuberların insanlara attack on titanın ilk bölümünü izletirken(titanların insanları yediği yerler vs) bir kızın bu pokemonun yeni versiyonu mu dediğini aklıma getirdi.
Ara
Senin volelerin ve bitmek bilmeyen stadlarda vuruşlarını pür dikkat izleyerek büyüdü bir nesil. Oyunu çıkması ve metacritic üzerinden 75 alması çok güzel. En kısa zamanda denemek için can atıyorum.
[+] 1 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dediğim oyunda futbol oyunudur,Ve benziyorlarda,Top sürme mekanikleri,şut atma aynıdır.Animasyonlar dandik gibi geldi.Oyun vector oyun 2D yani.Grafiklerde cazip gelmedi 260 tl verilmez.

Ara
14 Saatlik oyun deneyimimden sonra (evet oyun bugün çıktı ) baya eğlenceli diyebilirim. Remoteplay özelliğide olduğu için oyuna sahip olmayan @HulkSpider03 ile beraberde oynayabildik. Özel şutlar vs animeyi yaşatırken oyunuda oynatıyor adeta
[+] 2 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
gamepad sıkıntısı yaşayan var mı bu oyunda ? çıldırttı beni bugün. geçen gün çalışıyordu şimdi çalışmıyor
 '' Draco dormiens nunquam titillandus ''
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.