Anket Başlığı: Taraf Anketi
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Jedi

15 40.54%
Sith

22 59.46%
Katılımcı sayısı: 37 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Star Wars Evreni

Rise of Skywalker, 6 gün sonra vizyona girecek. İzlemeyi düşünüyor musunuz? Beklentileriniz neler?
[+] 1 üye SchrödingersCat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İzlemeyi düşünüyorum, beklentim yok, başka bir hayal kırıklığı olacak.
WhaW8Am.gif
Ara

Muhtemeldir çok kötü bir şey geliyor.

Prequellerden 200 yıl öncesiymiş, Jedi'lar Uzay Vikingleriyle mücadele ediyormuş.

Yukarıdaki fragmanda "very different opinions about Star Wars, we all love Star Wars but we are all coming from different places" vurgusu bana Game of Thrones'un "diziyi anneler de beyzbol oyuncuları da izleyebilmeli" vurgusunu hatırlattı.

Teorim Marvel filmi tarzında, Jedi'ların süper kahraman gibi galaksi kurtaracağı bir hikaye.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Star Wars evreni bende hep büyük bir hayal kırıklığı yarattı, bir türlü ısınamadım benimseyemedim. Popüler kültürün kölesi olmuş gibi geliyor nedense artık...
Ara
star-wars-day-hero-mobile_bcc54b92.png?r...&width=960

Star Wars Günü kutlu olsun.
IbnE9P2.gif
Ara
 d9bb2586bb87b637dbff1ec10c4d476ba451ddb1.gifv
Star Wars: The Clone Wars resmi olarak 7. ve son sezonu yayınlandı ve bitti. Son sezonu izlediniz mi? Burada tartışabiliriz.

Ara
Son sezonu Ahsoka’nın olduğu yere kadar izledim ama hem disney aldıktan sonra serinin eski çizgisini kaybedişi hem de SJW olaylarına girdikleri için yarıda bıraktım.
[+] 1 üye Yukare nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Son sezonun son 4 bölümü son 10 senedeki en harika star wars işlerinden birisi. Izleyecek varsa bütün sezonu atlayıp 8. bölümden başlayıp 5 bölüm şeklinde izleyebilir. Ashokalı bölümler resmen zaman kaybıydı bana göre.
[+] 2 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ahsoka favori karakterlerimden biri olduğu için aslında en çok keyif aldığım bölümlerdi ve özellikle Darth Maul ve Ahsoka karşılaşması beni heyecanlandırdı. Ahsoka ve Anakin arasındaki ayrılık çok güzel işlenmişti bence. Ahsoka'nın tek beğenmediğim tarafı kısa ışın kılıcı oldu. Son sezonu beğensem de benim için iyilerin her türlü kazandığı çizgi filmlerden pek farkı yoktu o yüzden biraz hayal kırıklığı diyebilirim.
Ara

İlkini daha çok beğendim ama diğer ikisi de gayet başarılı olmuş.
[+] 2 üye SchrödingersCat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

The Mandalorian dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandı. Dizi 30 Ekim'de takipçileri ile buluşacak 
[+] 4 üye SchrödingersCat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Trailer çok iyi duruyor :) mekanlar çeşitli, görsellik zirve. Bütçeyi arttırmışlar mı ne :)
[+] 2 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Birinci sezonu severek izlemiştim. İkinci sezonu merakla bekliyorum.

IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
The Hollywood Reporter'ın haberine göre Disney, Obi-Wan Kenobi dizisinde Hayden Christensen'in (üçüncü filmdeki Anakin Skywalker) Darth Vader'ı canlandıracağını açıkladı.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
o vefat etmemiş miydi

(22-05-2020, 10:28)SchrödingersCat :
 d9bb2586bb87b637dbff1ec10c4d476ba451ddb1.gifv
Star Wars: The Clone Wars resmi olarak 7. ve son sezonu yayınlandı ve bitti. Son sezonu izlediniz mi? Burada tartışabiliriz.

ben daha geçen haftalarda bitirdim ben beğendim açıkçası ashoka  bölümlerini genel anlamıyla beğendim ama ilk 4 bölümle hiç bağlantısı yok kleşke bağlantılı olsaydı
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Vefat etmedi, kendisi 39 yaşında.
IbnE9P2.gif
Ara
The Mandalorian'ın 2. sezonu yayınlandı ve 3. sezon da izin almış galiba henüz izleme fırsatı bulamadım. Aranızda izleyen var mı? Beğendiniz mi?
Ara
The Mandalorian'ın son 2 bölümünü izleme fırsatı bulamadım ama 2. sezonu izlediğim kadarıyla çok beğendim. Özellikle de 4. bölüm dizinin izlediğim en iyi bölümüydü. Olaylar gitgide ilginçleşiyor ve karanlıklaşıyor.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-12-2020, 18:05)Attila the Hun : The Mandalorian'ın son 2 bölümünü izleme fırsatı bulamadım ama 2. sezonu izlediğim kadarıyla çok beğendim. Özellikle de 4. bölüm dizinin izlediğim en iyi bölümüydü. Olaylar gitgide ilginçleşiyor ve karanlıklaşıyor.

Diziyi seviyor ve takip ediyorum lakin yan görevlerden ana göre bağlanma olayı artık cidden sıkmaya başladı.

Ayrıca fark ettiyseniz. Trooperlar saldırırken bazıları bekliyor silahı ateşlemiyor.
[+] 1 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-12-2020, 19:59)HulkSpider03 :
(13-12-2020, 18:05)Attila the Hun : The Mandalorian'ın son 2 bölümünü izleme fırsatı bulamadım ama 2. sezonu izlediğim kadarıyla çok beğendim. Özellikle de 4. bölüm dizinin izlediğim en iyi bölümüydü. Olaylar gitgide ilginçleşiyor ve karanlıklaşıyor.

Diziyi seviyor ve takip ediyorum lakin yan görevlerden ana göre bağlanma olayı artık cidden sıkmaya başladı.

Ayrıca fark ettiyseniz. Trooperlar saldırırken bazıları bekliyor silahı ateşlemiyor.

Yapay zekayı çok iyi yapamamışlar
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.