Steam Aile Paylaşımında Sorun
unknown.png

unknown.png

Aile paylaşımı benim düşündüğüm gibi çalışmıyor mu acaba? Ben mi yanlış anlıyorum. Kardeşime bir oyun için aile paylaşımı verdim. Ancak o kendi hesabından oynarken ben hiçbir şekilde kendi hesabımdan oynamamam mı gerekiyor? Direkt hesabı verirdim öyleyse niye uğraştık bunun için? Ben mi bir yerde hata yapıyorum yoksa gerçekten böyle saçma şekilde mi işliyor sistem?
Sic Parvis Magna
Ara
Düşündüğün şekilde çalışmıyor. Belki kardeşin steami offline moda alırsa aynı anda oynayabilrisiniz ama bu da illegal bir yöntem olabilir.
Ara
(20-02-2021, 17:27)altnkurt : unknown.png

unknown.png

Aile paylaşımı benim düşündüğüm gibi çalışmıyor mu acaba? Ben mi yanlış anlıyorum. Kardeşime bir oyun için aile paylaşımı verdim. Ancak o kendi hesabından oynarken ben hiçbir şekilde kendi hesabımdan oynamamam mı gerekiyor? Direkt hesabı verirdim öyleyse niye uğraştık bunun için? Ben mi bir yerde hata yapıyorum yoksa gerçekten böyle saçma şekilde mi işliyor sistem?

yanlış biliyormuşum.

Edit:Tekrar düşündüm de belki aynı anda olmuyordur bana hiç denk gelmemiş de olabilir.2-3 kişi ile paylaştığımdan dolayı böyle bir yorumda bulundum.Yanlış bilgi vermiş olabilirim.
Ara
Aile paylaşımında, bir başkası senin hesabındaki oyunu oynarken sen aynı hesaptan girip başka oyun oynayamıyorsun. Bunu şöyle düşünebilirsin, arkadaşının senin hesabında oynamasını istediğin bir oyununun var ancak arkadaşına şifreni vermeden oynatmak istiyorsun. Aile paylaşımından açıyorsun, senin hesabına girmeden senin hesabındaki oyunu oynuyor.

Ben bu şekilde biliyorum.
76561198034761601.png
Ara
Aile paylaşımında paylaşankişi oyun oynamaya başlarsa paylaşılan kişiyi 5 dk sonra oyundan otomatik olarak atar offline modda açmak işe yaramaz.
Ara
Aynı oyunu oynamak istesem bu sorunu normal karşılardım ama böyle olması gerçekten çok saçma geldi. Cevaplar için teşekkürler.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.