Steam Cihaz yetkilendirme
1-Beyler ben yanlışlıkla cihaz yetkilendirdim.Nasıl kaldırırım?

2-Diyelim ki bu cihazım bozuldu;yandı gitti kül oldu.Yeni cihaza nasıl yetki veririm?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
cihazdan kastın mobil mi yoksa başka bir bilgisayarı mı yetkilendirdin?
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
1. Sorunun cevabı 

f8nvjg.jpg
lhpfw5.jpgncmp2l.jpg
[+] 1 üye Yukare nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hocam bilgisayar yetkilendirdim.
Ara
Steam uygulamasından sol en üstte bulunan steam butonuna tıkla altta çıkan seçeneklerden ayarlara tıkla bir sekme açılacak. Bu açılan sekmeden sol taraftaki seçeneklerden en üstte bulunan hesap seçeneğine tıkladığında sağ tarafta hesabının detaylarını göreceksin. Buradan da Steam Guard Hesap Güvenliğini Yönet'e tıkla aşağıdaki ekrana yönlendirecek seni.

forum.png

Buradan da diğer bütün cihazların yetkisini kaldır dersen sadece bulunduğun bilgisayarda yetki kalır. Umarım yardımcı olur sorununa.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Gurt teşekkür ederim.

Diyelim ki yetkilendirdiğim tek bir cihaz var.O cihaz bozuldu, kullanılamayacak/tamir edilemeyecek hale geldi.Yeni bir cihaz aldım.Yeni cihaza nasıl yetki verilir?
Ara
steam uygulamasından giriş yapman yeterli diye biliyorum.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-10-2018, 19:21)Gurt : steam uygulamasından giriş yapman yeterli diye biliyorum.
Teşekkür ederim.

Kesin bilgisi olan biri varsa lütfen cevaplasın.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.