Steam - CoH1/CoH2
#1
Merhaba arkadaşlar bir sualim olacaktı, ben indirimde steamden ne var ne yok aldım dlc ve doktrinlerde dahil bir daha göremem diye bilgisayarım evimde ben il dışında üniversite okuyorum sizce doğrumu yaptım?
Bir de oyun içi mağaza hakkında bana bilgi verebilir misiniz ?
Teşekkür ederim şimdiden iyi forumlar herkese.
Ara
Cevapla
#2
Oyunu ve DLC leri alarak iyi yapmışsın fakat doktrin yani komutanları almasan da olabilirdi. Generaller, Intel Bulletinler ve Skinler oyun puanıyla alınabiliyor. Oynadıkça topladığın oyun parasıyla bunları temin edebiliyorsun. Tabi sadece bir general için 15bin oyun parası istiyor 500 gold için kabaca 3 maç yapsan 90 maçta sadece bir komutan alabilirsin. Sen bu sorunu baştan çözmüşsün :) iyi oyunlar dilerim.
Ara
Cevapla
#3
Bu ikinci oyun %90 indirim ile 10 tl. Yanlız bende ana oyunla bir dlc var. Yine de diğer dlc 'leri ile almamı tavsiye eder misiniz? 1 Ay sonra kış indirimleri var. Paraya aslında oraya saklamak istiyorum.
Ara
Cevapla
#4
Yaklaşık Franchise Edition ve ek DLC'ler ile sanırsam hepsi 132 TL'ye felan geldi normalde almaya kalksam 400 TL tutardı herhalde bakalım hayırlsı
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.