Steam'den Hearts of iron 4 satın aldım ancak çalışmıyor
Hearts of iron 4'ün field marshall packini oynuyordum. bugun steamden multiplayer oynıyabilmek adına oyunu satın aldım ancak çalışmıyor. 0xc00007b hatası alıyorum tüm dll'leri elle yükledim microsoft framework'ü güncelledim vs vs gene de olmadı. yardımcı olabilicek var mı?
Ara
Belgelerimden oyunla ilgili şeyleri komple temizledikten sonra dosyaları doğrulamayı dener misin?
DLL'leri elle yüklemek pek sağlıklı bir yöntem değil bu arada.
Sic Parvis Magna
Ara
malesef aynı hata devam ediyor. dll dosyalarını elle yüklemek sanırım sorunu büyüttü.
Ara
(28-03-2019, 23:10)yigit1986 : malesef aynı hata devam ediyor. dll dosyalarını elle yüklemek sanırım sorunu büyüttü.
https://www.microsoft.com/en-us/download...aspx?id=35 bu adresteki kurulum dosyasını indir ardından kurulm yap, internete bağlı olman gerekli, msn ve bing arama motoru yüklemesini devre dışı bırakmayı unutma ek olarak elle dll yükleme sakın güvenilir bir yöntem değil.
Ara
Tulpar teşekkür ederim ancak directx'in daha yeni bir versiyonu yüklü olduğu için kurulmuyor diyor.
Ara
(29-03-2019, 12:45)yigit1986 : Tulpar teşekkür ederim ancak directx'in daha yeni bir versiyonu yüklü olduğu için kurulmuyor diyor.

yeni olması ile bir bağıntısı yok bahsettiğin sorunun, verdiğim adresten indireceğin kurulum aynı zamanda birçok dll'yi sistemine ekliyor belki eksiğini tamamlar diye düşünmüştüm

hatanın bir görselini bu sayfada paylaşmayı dene belki daha iyi yardımcı oluruz
Ara
windows 10 yükleyince sorun düzeldi teşekkür ederim. mod yüklemek için ne yapmam gerekiyor. veya multiplayer oynamak isteyen var mı?
Ara
Steamdaki atolye kısmından ilgili moda abone olarak modu otomatik olarak yüklemiş oluyorsun.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.