Steam ve Dijital İndirim Kampanyaları
Worms oyunlarında indirimler var. Devam eden Worms Armageddon etkinliğine katılabilirsiniz.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Wolfeinstein serisi indirime girmiş tüm oyunları 128 tl ye edinebildim asıl fiyatı 400 tl yi aşıyordu tavsiye ederim
Ara
Warhammer serisi hariç tüm Total War oyunlarında indirim mevcut:

xdq.jpg
Ara
Bedava GALAXIUM https://store.steampowered.com/app/1158450/GALAXIUM/ (hesabınızda kalıyor)
[+] 1 üye Wickhart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
empire divided'ı almayı düşünüyorum güzel midir? gerçi zamanında rome ii aldığım parayı dlc sine vermek biraz saçma ama

bi tane de attiladan dlc alacağım longbeard, viking ve charlamagne arasında kaldım sonuncusunu küçük haritalı campaignleri sevmediğim için muhtemelen almayacağım ama
-Good judgment does not guarantee exceptional talent.

-That is correct. But for one with talent and practice, there is no stronger weapon. To perform the best dance,
will she not try harder each time? The path of an artist is to fight oneself in order to beat others.
Ara
dandy ace %25 indirimöde 24 tl şu anda rouge like seviyosanız bi deneyin derim
Ara
cyberpunk2077 200 tl stamda
Ara
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bedava NBA2K21 https://www.epicgames.com/store/tr/p/nba-2k21 (hesabınızda kalıyor)
[+] 1 üye Wickhart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Geforce da olmaması kötü ama gelirse oynarız artık bir köşede dursun.
Ara
Epic Games'de şuan indirimler var ayrıca ücretsiz nba2k21 alırsanız 60tl indirim kuponu kazanıyorsunuz.

Mesela Valhalla ve Watchdogs Legion paketi 290tl, Civ6 Platinum Edition %70 indirimde 130tl, Shadow Tactics: Blades of Shogun %90 indirimle sadece 5tl.
[+] 3 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uplay üzerinde büyük indirimler başlamış son gün 4 Haziran 2021. Ben 67 liraya Assassin's Creed Odyssey aldım, fiyatının oldukça uygun olduğunu düşünüyorum.
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
Ara
(24-05-2021, 15:23)Dothor_ : Uplay üzerinde büyük indirimler başlamış son gün 4 Haziran 2021. Ben 67 liraya Assassin's Creed Odyssey aldım, fiyatının oldukça uygun olduğunu düşünüyorum.
Keşke epic üzerinden alsaydın 20 liraya geliyor oradan ve aynı yere bağlanıyor oyun yani uplayde de oluyor
Ara
(24-05-2021, 15:44)Enesrar :
(24-05-2021, 15:23)Dothor_ : Uplay üzerinde büyük indirimler başlamış son gün 4 Haziran 2021. Ben 67 liraya Assassin's Creed Odyssey aldım, fiyatının oldukça uygun olduğunu düşünüyorum.
Keşke epic üzerinden alsaydın 20 liraya geliyor oradan ve aynı yere bağlanıyor oyun yani uplayde de oluyor

Epic kuponumu başka bir oyun için kullanmıştım.
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
Ara
(24-05-2021, 17:00)Dothor_ :
(24-05-2021, 15:44)Enesrar :

Epic kuponumu başka bir oyun için kullanmıştım.
Epic kuponu kullandıkça yenileniyordu bildiğim kadarıyla
Ara
Bedava Capcom Arcade Stadium https://store.steampowered.com/app/15159...e_Stadium/ (hesabınızda kalıyor)
[+] 2 üye Wickhart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
John Tiller Software'in zaten indirimde olmayan oyunlarından son 12 ayda çıkan iki oyunu hariç hepsi 15-30 Haziran arası 39.95$ yerine sadece 29.95$.

İndirimde OLMAYAN 2 oyun:

- Scheldt '44
- Kiev '43

Bu indirim 199$'lık tek alışverişe %20 indirim ile istiflenir.
[+] 3 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bedava Among Us https://www.epicgames.com/store/tr/p/among-us (hesabınızda kalıyor)
[+] 7 üye Wickhart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Epic bir şeyler deniyor hadi bakalım.
[+] 2 üye BigUnicorn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
4-5 gün beklediğim Mystery game'in Among Us çıkması ... Umarım bir sonrakine daha iyi bir oyun verirler.
[+] 3 üye Dothor_ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.