Steam ve Dijital İndirim Kampanyaları
Marvel's Avengers - The Definitive Edition 24.5₺ gibi komik bir fiyata satılıyor.
Ama yine de para vermek konusunda emin değilim =)

https://store.steampowered.com/app/99707...e_Edition/
Ara
(18-09-2023, 12:21)Bambukavak : Marvel's Avengers - The Definitive Edition 24.5₺ gibi komik bir fiyata satılıyor.
Ama yine de para vermek konusunda emin değilim =)

https://store.steampowered.com/app/99707...e_Edition/

image.png
[+] 3 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Trüberbrook oyunu GOG.com üzerinde ücretsiz veriliyor.

https://www.gog.com/en/game/truberbrook
[+] 1 üye Bambukavak nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hooded horse yayincisinin oyunlari indirimde. Hemen hepsi farkli turlerde cok iyi oyunlar

https://store.steampowered.com/sale/Hood...erSale2023
Ara
No Man Sky indirimde, sizce değer mi?
Ara
(09-10-2023, 17:50)MarcussCrassuss : No Man Sky indirimde, sizce değer mi?

Güzel oyun, değer bence. Ancak Steam'de 255₺ iken, Microsoft'ta 85₺.
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Old world alinir mi sizce indirimde su an. Civilizationsla crusader kings karisimi demisler kimi sıkıcı demis basit bir kopyasi mi ki acaba oynayan bilen var mi?
Ara
(10-10-2023, 08:29)SoulForged : Old world alinir mi sizce indirimde su an. Civilizationsla crusader kings karisimi demisler kimi sıkıcı demis basit bir kopyasi mi ki acaba oynayan bilen var mi?

Karışım demeyelim de, CK'da gördüğümüz rpg unsurlarını Civ'e entegre etmişler diyebiliriz.  CK'dan daha çok Civ seven biri olmak lazım. Direkt de bir Civ denmez, farklı mekanikleri var. Ama şehirleşme, altıgen harita, tur geçişleri vb. direkt Civ ama geliştirilmiş haldeler.
Oyunun underrated kaldığını düşünüyorum bu arada. Atmosfer ve müzik çok iyi, eventler ve hikaye anlatımı başarılı. Müziği çok beğendiğimi söylemiştim, ben sanat tasarımını da beğendim baya.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(10-10-2023, 08:29)SoulForged : Old world alinir mi sizce indirimde su an. Civilizationsla crusader kings karisimi demisler kimi sıkıcı demis basit bir kopyasi mi ki acaba oynayan bilen var mi?
Ben uzun sure oynadim. Civilizationdan daha karmaşık bir oyun bence ve tum tarihi 4x oyunlar arasında bence en iyisi. Mekaniklerine dair bir kac rehber de var forumda. Sadece diplomasi bile mekanikleri her hangi bir strateji oyununu küçük düşürmeye yeter.
Ara
Oyle mi diyosunuz civ 6 nin tum ek paketleri var 1100 saat oynadim steamde artik civ7 ciksin diye bekliyodum o sirada guzel olabilir. Ek paketli deluxe seyi 295 di sanirim o sekilde alabilirim belki forumda multisi de doner
Ara
Nebuchadnezzar 16 dirhem, türü sevenlerin ilgisini çekeceğinii düşünüyorum.
[+] 1 üye MarcussCrassuss nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Killing Floor 2 %80 indirim ile ₺9,80. Sudan ucuz, ilginizi çekiyorsa bakabilirsiniz.
WhaW8Am.gif
Ara
Diablo IV  steamde %25 indirimdeymiş ama yine de pahalı bana göre
Ara
Steamde tl kullanımdan kalkıyor artık oyunlari dolar fiyatı üzerinden sunacaklar.Bu da her an ödenecek paranın değişebileceği anlamına geliyor
Ara
20 Kasım tarihinden itibaren orta doğu ve kuzey afrikadaki bir çok ülke için MENA-USD(mena = middle east north africa) para birimine geçilecekmiş.
latin amerika ülkeleri için de LATAM-USD(latam = latin america) geçerli olacak.

yani bölgesel fiyatlar devam edecekmiş ama para birimi dolar olacak.
o zamana kadar ne alacaksam alayım en iyisi. :(
Ara
Son olarak alınabilecekler listesi tarzı birşey yapılsa aslında hiç fena olmaz.
Ara
Kesinlikle alınması gereken oyunlar olarak yazmıyorum ama benim zamanında oynadığım ve fiyatları henüz zamlanmamış oyunlar olarak şunları önerebilirim. Başka uygun oyunlar gördükçe zamanla editlerim: Özellikle Cuphead ve Risk of Rain 2 bu fiyatlar için çok iyi oyunlar.

Edit: Oynamadığım veya fazla oynamadığım ama iyi olduğunu bildiğim oyunlar:
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
https://store.steampowered.com/app/11216...g_Village/

Bedava.

Edit: Yarın cadılar bayramı indirimi başlıyor. Sadece korku oyunlarında indirim oluyordu ama galiba onda.
Ara
(25-10-2023, 12:09)Voidian : Bedava.

Baktım bedava değildi. Neden yanlış bilgi veriliyor?
Ara
20 Kasım'dan sonra 300 lira olacağı için bedava.
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.