Steam ve Dijital İndirim Kampanyaları
Humble Choiche'de bu ay, Knights of Honor II ve Warhammer 40,000: Battlesector var.
[+] 1 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Epic 'te Marvel Midnight Sun bedava.
[+] 1 üye eminnn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(06-06-2024, 21:46)eminnn : Epic 'te Marvel Midnight Sun bedava.
Ufak tefek problemleri olsa da, şahane oyun, kaçırmayın derim.
[+] 2 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-06-2024, 14:08)GespensterPanzer :

Kesinlikle. Bu indirimde almayı planlıyordum bedava nasip oldu. Artık ek paketleri alır oyunu tamamlarım.
[+] 1 üye eminnn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-06-2024, 16:17)eminnn :
(07-06-2024, 14:08)GespensterPanzer :

Kesinlikle. Bu indirimde almayı planlıyordum bedava nasip oldu. Artık ek paketleri alır oyunu tamamlarım.
Hocam özellikle ilginiz olan bir karakter yoksa, hiç ek paketlere bilengerek yok, kendi içinde gayet dolu dolu ve uzun bir hikayesi var.
[+] 1 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
valla bende alacaktım iyi oldu
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hocam özellikle ilginiz olan bir karakter yoksa, hiç ek paketlere bilengerek yok, kendi içinde gayet dolu dolu ve uzun bir hikayesi var.
[/quote

Biraz ek paket takıntısı olanlardanım. İlla o ekipmanlar yada karakterler bende olacak. Yoksa oyunu tam bitirmiş sayamıyorum kendimi. Böyle Challenger 'larım bile var. ::D
Ara
Steam Yaz İndirimleri bu perşembe TSİ 20.00'de başlayacakmış. 2 hafta sürecek.

[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Steamde yaz indirimleri başladı. Kış indirimlerinin aldığım oyunlardan olan ets2 ve ats toplam şuan 2 dolar. Ben 5 dolar vermiştim. Yani iyi indirimler var. Eskisi kadar ucuz olmasada.
humanitas una debet esse; aliter evanescet.
Ara
arkadaşlar açık dünya ve hayatta kalma temalı bir oyun almak istiyorum sizce dayz mi yoksa rust birde squad mı arma mı sizce hangileri daha makul

far cry 6 nasıl
Ara
(27-06-2024, 23:34)Legnica : arkadaşlar açık dünya ve hayatta kalma temalı bir oyun almak istiyorum sizce dayz mi yoksa rust birde squad mı arma mı sizce hangileri daha makul

far cry 6 nasıl
Yazdığın oyunlar birbirinden çok farklı sen nasıl birşey arıyorsun? Hayatta kalma derken long dark gibi mi? Rust ve squad online oyunlar mesela. Armada online ama onun single da var? Açık dünya hayatta kalma diyince çok geniş bir skala çıkıyor karşına. Misal rdr2 de açık dünya hayatta kalma. Oyun repertuarında bu tür oyunlar çok varsa ve daha öncekileri oynadıysan far cry 6 sıkar. Ama yeniysen sevebilirsin.
[+] 1 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bu dörtlü arasından en iyileri squad ve arma muhtemelen ama ikisi de tek başına oynamak için pek iyi değil.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Squad oynamama rağmen videolarını izlemeyi seviyorum bireysel bir oyun değil takım halinde oynanan gerçekçi fps oyunu arıyorsan Squad'ı deneyebilirsin. Bu adamın yaptığı videolara bak istersen.

https://youtu.be/_WzxAFiNOvQ?si=903juPJ-nILaAz7K
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(28-06-2024, 00:21)Semavi7 : Yazdığın oyunlar birbirinden çok farklı sen nasıl birşey arıyorsun? Hayatta kalma derken long dark gibi mi? Rust ve squad online oyunlar mesela. Armada online ama onun single da var? Açık dünya hayatta kalma diyince çok geniş bir skala çıkıyor karşına. Misal rdr2 de açık dünya hayatta kalma. Oyun repertuarında bu tür oyunlar çok varsa ve daha öncekileri oynadıysan far cry 6 sıkar. Ama yeniysen sevebilirsin.

2 şerli olarak değerlendirmek istedim sanırım dayz ve rust benzer aynı şekilde arma ve squad da benzer gibi bunlardan hangi ikisini tercih etmeliyim acaba diye düşündüm rdr de almak istiyorum ama elimi fazla açmak istemiyorum yinede siz tavsiyede bulumak isterseniz dinlerim, açık dünyada takımca oynanan dayz gibi gerçekçi oyunlar ilgimi çekiyor ayrıca @PCOyun bf nin tüm oyunları yüzde 90 indirimde dlc ler oyuna etki ediyor mu düz alıp oynasak ciddi fark olur mu sizce
Ara
(28-06-2024, 11:27)Legnica : 2 şerli olarak değerlendirmek istedim sanırım dayz ve rust benzer aynı şekilde arma ve squad da benzer gibi bunlardan hangi ikisini tercih etmeliyim acaba diye düşündüm rdr de almak istiyorum ama elimi fazla açmak istemiyorum yinede siz tavsiyede bulumak isterseniz dinlerim, açık dünyada takımca oynanan dayz gibi gerçekçi oyunlar ilgimi çekiyor ayrıca @PCOyun bf nin tüm oyunları yüzde 90 indirimde dlc ler oyuna etki ediyor mu düz alıp oynasak ciddi fark olur mu sizce
Sunkeland  :fire:
Ara
En son Battlefield 3 oynamıştım, o zamandan sonra çıkan hiçbir oyun hakkında fikrim yok maalesef.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(28-06-2024, 11:27)Legnica : 2 şerli olarak değerlendirmek istedim sanırım dayz ve rust benzer aynı şekilde arma ve squad da benzer gibi bunlardan hangi ikisini tercih etmeliyim acaba diye düşündüm rdr de almak istiyorum ama elimi fazla açmak istemiyorum yinede siz tavsiyede bulumak isterseniz dinlerim, açık dünyada takımca oynanan dayz gibi gerçekçi oyunlar ilgimi çekiyor ayrıca @PCOyun bf nin tüm oyunları yüzde 90 indirimde dlc ler oyuna etki ediyor mu düz alıp oynasak ciddi fark olur mu sizce

Squad gerçekten simulatör olarak başarılı bir oyun şans verebilirsin ilk başta düşman ve dost kuvvetlerin kıyafetlerini karıştırabilirsin düşmanı göremeyebilirsin ama zamanla görmeye seçmeye başlıyorsun hele bir de squad leaderler iyiyse tadından yenmez oyun TR sunucuları var 5 tane şans ver isterim hatta ben bu yorumu yazıktan sonra squada giricem :)
Ara
Steam indirimlerinde çok bilindik şeyler haricinde gözünize çarpan alınabilecek oyunlar var mı? Her türde oyun söyleyebilirsiniz
Ara
Bu indirim döneminde: aoe4, ck3, witcher serisi, metro serisi, squad, rdr2, far cry paketi( far cry 5, 3 ve New dawn) MB bannerlord oyunlarını tüm içerik paketleriyle aldım umarım pişman olmam
[+] 1 üye Legnica nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu indirimde Hollow Knight, Hades ve Thrive oyunlarını aldım.
Whitcer 3 Complete Edition hediye olarak aldım.
2. Yaz indirimi güzel geçti gibi. Umarım aldığım 3 oyun güzeldir.
humanitas una debet esse; aliter evanescet.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.