Steam
profil vitirini geliştirme güzel olmuş ama cok puan istiyor
Ara
Aynı anda birden fazla vitrin sergilemek için ne yapmam gerekiyor?
IbnE9P2.gif
Ara
Steam profiline seviye atlatmalısın. Her 10 seviyede 1 yeni vitrin sergileme hakkı veriyor.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ayrıca mevcut tüm vitrinler 110 seviyede açılıyor. Ondan sonrası vitrinler için gereksiz.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Puan nasıl kasabilirim hızlı bir şekilde
Ara
En hızlı yolu oyun alarak olsa gerek.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Puanları oyun almadan da kasabiliyor muyduk?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
steam.jpg
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Steam kullanıcıları arasında yılın oyunu RDR2 seçildi.

https://store.steampowered.com/steamawar...eOfTheYear

Diğer ödüller ise şu şekilde dağıtıldı.

unknown.png?width=475&height=464
[+] 2 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Steam topluluk pazarından, sadece steam cüzdanı ile mi alışveriş yapılabiliyor ? Benim gördüğüm kadarıyla, steam cüzdanında para yoksa, kartınızda olması bir işe yaramıyor ve topluluk pazarından alışveriş yapabilmek için minimum 10 lira atmak gerekiyor sanırım.
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
Ara
Evet. Market üzerinden sadece cüzdan ile alışveriş yapılabiliyor. Aynı şekilde markette sattığın herhangi bir şeyin parası sadece cüzdana geliyor.
WhaW8Am.gif
Ara
(05-01-2021, 14:23)Dothor_ : Steam topluluk pazarından, sadece steam cüzdanı ile mi alışveriş yapılabiliyor ? Benim gördüğüm kadarıyla, steam cüzdanında para yoksa, kartınızda olması bir işe yaramıyor ve topluluk pazarından alışveriş yapabilmek için minimum 10 lira atmak gerekiyor sanırım.

Evet pazardan alışveriş yapmak için steam cüzdanında para olması gerekiyor.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Bazı oyun içi ödemelerde de parayı cüzdandan çekiyor ama cüzdanda para yoksa tam olarak ücreti kadarını önce karttan çekip cüzdana yükleyip sonra cüzdandan ödemeyi alıyor. Direk topluluk mağazasından bir şey almadım ama aynı durumda belki orada da vardır.
Ara
Dead space oyunları 130 tl olmuş
Ara
(15-01-2021, 12:39)baywatch06 : Dead space oyunları 130 tl olmuş

Onlar bayadır öyle. Dolardan dolayı önce SEGA kurlarını güncellemişti daha sonra EA.
[+] 1 üye Eladorr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bu arada az önce steamdaki bir oyuna sadece 7 tl öd3edim acayip mutluyum
Ara
Steamda profil vitrinini sergilerken nadir başarımları kaldırmışlar sergilerken sadece puanla alabilecez böyle bier saçmalık olabilir mi
Ara
Hayır hala benim vitrin duruyor. @baywatch06
Ara
Hayret geri gelmiş
Ara
koleksyon kartlarını toplamanın yöntemi nedir satın alma ve oyun oynama dışında çok yavaş düşüyorlar
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.