Stellaris nasıl gemi inşa edicem?
#1
Stellaris'de yeni gemiye nasıl sahip olurum?Bu geminin giderleri nedir?
Ara
Cevapla
#2
Gemilerin kendine göre enerji ve mineral giderleri var. Ayrıca inşa ederken de mineral harcarsın. Ekranında sağ tarafında göreceğin shipyard eklentili starbase'den gemileri inşa edebilirsin. Filo limitin kadar gemiyi birlik halinde tutabilirsin. Ayrıca üstte naval limitin de yazar. O limiti geçtiğinde filonun giderleri artmaya başlayacaktır.
There are consequences to killing a God!
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#3
(25-05-2018, 21:08)altnkurt : Gemilerin kendine göre enerji ve mineral giderleri var. Ayrıca inşa ederken de mineral harcarsın. Ekranında sağ tarafında göreceğin shipyard eklentili starbase'den gemileri inşa edebilirsin. Filo limitin kadar gemiyi birlik halinde tutabilirsin. Ayrıca üstte naval limitin de yazar. O limiti geçtiğinde filonun giderleri artmaya başlayacaktır.

Cevap için teşekkürler
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.