Anket Başlığı: Topluluk Ödülleri 2019: Yılın Strateji Oyunu Geliştiricisi
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Paradox Development Studio

8 26.67%
Creative Assembly

14 46.67%
Ubisoft Blue Byte

6 20.00%
AGEod

2 6.67%
Katılımcı sayısı: 30 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2019: Yılın Strateji Oyunu Geliştiricisi
3.png

Strategyturk Topluluk Ödülleri kapsamında üçüncü kategorimiz Yılın Strateji Oyunu Geliştiricisi.
Bu kategoride 2019 içerisinde öne çıkan strateji oyun geliştiricileri yer alıyor.
Oyların fazla bölünmemesi için oylamaya katılacak aday sayısı kısıtlandırılmıştır.

Adaylar
PARADOX DEVELOPMENT STUDIO
paradox.png
Stockholm, İsveç
CREATIVE ASSEMBLY
ca.png
Horsham, Birleşik Krallık
UBISOFT BLUEBYTE
bluebyte.png
Düsseldorf, Almanya
AGEOD
ageod.jpg
Grenoble, Fransa

Her üyenin 1 oy hakkı vardır.
CREATIVE ASSEMBLY
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Bu yılı bomboş geçirmemiş olsalar oyum Paradox'dan yana olurdu fakat durum ortada. Bu yüzden oyumu, üstünde bayağı uğraşılmış olan Anno 1800 geliştiricisi, Ubisoft Blue Byte'dan yana kullanıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Imperator: Rome 'u beğenmiş biri olarak, ayrıca CK3'ün duyrulması ve açıklanan içeriğinin güzelliği nedeniyle Paradox diyorum.
Ara
Oyumu CREATIVE ASSEMBLY'den yana kullanıyorum.
Ara
Eğer 2018 için konuşuyor olsaydık hiç düşünmeden Paradox derdim. Holy Fury gibi dopdolu bir DLC çıkarmaları bile yeterdi oyumu Paradox'a vermem için. Ancak, bu sene kötü beklentilerimi sağ olsunlar (!) boşa çıkarmayarak yayınladıkları Imperator: Rome faciaydı. Bu yıl Paradox'un çıkardığı tek büyük çaplı iş Imperator: Rome'du. Maalesef ki onu da ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Şu saatten sonra "Biraz DLC gelsin, öyle güzelleşir." gibi bir şey bile söyleyemiyorum Imperator: Rome için. Beklediğim üzere CK3 duyurdular ve buna çok sevindim elbette. Yine de bu Paradox'u kendi başına benim için yılın strateji oyunu geliştiricisi yapmıyor. 2020'de başta CK3 olmak üzere büyük ve kaliteli işlerle silkelenip kendilerine gelmelerini temenni ediyor, bu senenin kazananı olduğunu düşündüğüm firmaya geçiyorum.

Böyle bir karar almam için TW3K bile kafi. CA'in Total War'a yeni bir soluk getirmesi, "artwork" konusunda zirve yapması gibi nedenlerden ötürü oyum CA'e. Warhammer'a gelen DLC'ler ve güncellemeler olsun, Total War: Troy'un gelecek olması olsun bir sürü olumlu gelişme var CA cephesinde. CA'in de başarılarının devamını diliyorum ve bir Warhammer 3'ü, bir Medieval 3'ü (Şu üç sayısında ne var arkadaş!) heyecanla bekliyorum.
IbnE9P2.gif
Ara
Güncel.
Oylamamız sonuçlandı.

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2019
Yılın Strateji Oyunu Geliştiricisi: Creative Assembly

ca.png
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.