Anket Başlığı: Topluluk Ödülleri 2020: Yılın Strateji Oyunu
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
XCOM: Chimera Squad

0 0%
Total War Saga: TROY

3 4.92%
Crusader Kings III

52 85.25%
Iron Harvest

6 9.84%
Katılımcı sayısı: 61 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2020: Yılın Strateji Oyunu
sto1.png

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2020 kapsamında ilk kategorimiz Yılın Strateji Oyunu.
Bu kategoride sadece 2020 içerisinde çıkış yapmış strateji oyunları bulunabiliyor.
Oyların fazla bölünmemesi için oylamaya katılacak aday sayısı kısıtlandırılmıştır.

Adaylar
XCOM: CHIMERA SQUAD
header.jpg?t=1603903072
Firaxis Games
TOTAL WAR SAGA: TROY
header.jpg?t=1604663965
Creative Assembly
CRUSADER KINGS III
header.jpg?t=1606327466
Paradox Development Studio
IRON HARVEST
header.jpg?t=1607604113
KING Art

Her üyenin 1 oy hakkı vardır.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Bu listede yılın strateji oyunu olmaya layık yegane oyunun Crusader Kings III olduğunu düşünüyorum. Listede Crusader Kings olmasa oyumu muhtemelen XCOM'dan yana kullanırdım.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu senenin kazananı benim için Crusader Kings III. Beklentilerimi büyük oranda karşılayarak beni gayet memnun etti. Troy'u açmamla kapamam bir oldu maalesef. Bir daha döner miyim bilmiyorum.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
En kötüyü seçseydik TROY'a oy verirdim. Ama en iyi olduğuna göre seçimim Ck3
Ara
ck 3..
Ara
(22-12-2020, 16:14)Onur34 : En kötüyü seçseydik TROY'a oy verirdim. Ama en iyi olduğuna göre seçimim Ck3

troy "o kadar" kötü mü ya, hala oynayamadım şu 3 günlük yeni yıl tatilinde başlayacağım, tamam kötü olduğu belli ama, çok mu kötü.
-Good judgment does not guarantee exceptional talent.

-That is correct. But for one with talent and practice, there is no stronger weapon. To perform the best dance,
will she not try harder each time? The path of an artist is to fight oneself in order to beat others.
Ara
(22-12-2020, 22:38)Vivec :
(22-12-2020, 16:14)Onur34 : En kötüyü seçseydik TROY'a oy verirdim. Ama en iyi olduğuna göre seçimim Ck3

troy "o kadar" kötü mü ya, hala oynayamadım şu 3 günlük yeni yıl tatilinde başlayacağım, tamam kötü olduğu belli ama, çok mu kötü.

Yani hiç Total War oyunu oynamadıysan ya da uzun zamandır oynamadıysan sevebilirsin. Ama diğer serilerin üsytüne neredeyse hiçbir şey katmadığından ve konsepti bence yeterince iyi işleyemediğinden evet kötü.
Ara
(22-12-2020, 22:38)Vivec :

yok ya abartıyorlar bakma sen onlara.
Ara
Oyumu Iron Harvest'e vermeyi çok isterdim ama kendimi kandırmaya hiç gerek yok. CK3 hakediyor.
tTRiYax.png
Ara
Bir kişi daha Troy'a versin yalnız kaldım orada.
Ara
Seni mi kırcam Bambu
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Troy'a verdim. En azından çıktığı zaman bir videosunu izlemişliğim var. Bu da bir şey.

@Duman
Bu arada başlıktaki yazıtipi pek bir güzelmiş. Adı nedir? Custom değildir?
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.
[+] 1 üye uçan erişte nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Fontun ismi Fondamento, sanırım CK3'te de kullanılıyor.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Iron Harvest i biraz oynadım, ilk çıktığı gün deluxe versiyonu almıştım hikaye modu fena değil ancak multiplayer da oynanış çok yavaş geldi. İlk çıktığı hafta mp rahatça rakip bulunuyordu ancak şuanda mp kısımı ölmüş durumda bugün 10dk maç aramama rağmen bulamadım.
Ara
Iron Harvest Coh 2 çakması troy'dan daha kötü
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
sto1.png
Oylamamız sonuçlandı.

Yılın Strateji Oyunu: Crusader Kings III

header.jpg?t=1606327466
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.