Anket Başlığı: Strategyturk Topluluk Ödülleri 2021: Yılın Strateji Oyunu
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Age of Empires IV

31 73.81%
HUMANKIND

9 21.43%
Old World

2 4.76%
Stronghold Warlords

0 0%
Katılımcı sayısı: 42 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2021: Yılın Strateji Oyunu
1.png

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2021 kapsamında ilk kategorimiz Yılın Strateji Oyunu.
Bu kategoride sadece 2021 içerisinde çıkış yapmış strateji oyunları bulunabiliyor.
Oyların fazla bölünmemesi için oylamaya katılacak aday sayısı kısıtlandırılmıştır.

Adaylar
AGE OF EMPIRES IV
header.jpg?t=1639781270
Relic Entertainment
HUMANKIND
header.jpg?t=1640043063
Amplitude Studios
OLD WORLD
header.jpg?t=1638166892
Mohawk Games
STRONGHOLD WARLORDS
header.jpg?t=1637771474
Firefly Studios

Her üyenin 1 oy hakkı vardır.
İstemeyerek de olsa Aoe4'e verdim, diğer adaylar onun yanında fazla sönük kalıyor.
tTRiYax.png
Ara
Old World'ü biraz oynadım, tasarımı vs. çok hoş ve türe yenilik katmak için çabalandığını hissettiriyor. Humankind da hakeza, onda da 2-3 oyun oynadım ve genel olarak hoşuma gitti ama gözüme çarpan çok sayıda sorun var. Stronghold: Warlords'u oynamadım, grafik tarzından ötürü beni daha baştan soğutmuştu. Görünüşe göre Firefly Studios 20 yıl sonra dahi Stronghold ve Stronghold: Crusader ile yakaladığı başarının üzerine çıkamıyor. Bu senenin parlayan yıldızı yıllardır beklenen Age of Empires IV'ten başkası değil.
IbnE9P2.gif
Ara
Age of 4.
Ara
Oy vermek için son gün.
1.png
Oylamamız sonuçlandı.

Yılın Strateji Oyunu: Age of Empires IV

header.jpg?t=1639781270

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.