Anket Başlığı: Strategyturk Topluluk Ödülleri 2022: En Çok Beklenen Strateji Oyunu
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Company of Heroes III

8 26.67%
Age of Mythology: Retold

8 26.67%
Manor Lords

11 36.67%
Men of War II

3 10.00%
Katılımcı sayısı: 30 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2022: En Çok Beklenen Strateji Oyunu
06.png

Strategyturk Topluluk Ödülleri kapsamında altıncı kategorimiz Yılın En Çok Beklenen Strateji Oyunu.
Bu kategoride duyurulmuş ancak henüz çıkmamış strateji oyunları yer alabiliyor.
Oyların fazla bölünmemesi için oylamaya katılacak aday sayısı kısıtlandırılmıştır.

Adaylar
COMPANY OF HEROES 3
header.jpg?t=1638853225
Relic Entertainment
AGE OF MYTHOLOGY: RETOLD
aomretold.png
World's Edge
MANOR LORDS
header.jpg?t=1671653739
Slavic Magic
MEN OF WAR II
header.jpg?t=1671112770
Best Way

Her üyenin 1 oy hakkı vardır.
Ara
Manor Lord ilk oyun. Diğerleri önceki oyunlar ile kitlesini oluşturmuş olsa da, yenilikçi oynayışı ile ön plana çıkıp benim için en çok beklenen oyun.
Ara
Tabii ki Age of Mythology Retold. Mevcut çıkan Definitive Editionlar kadar bile olsa gerçekten çok zevkli bir oyun olacaktır.
WhaW8Am.gif
Ara
CoH serisine bir türlü ısınamadım. CoH3 çok renkli ve güzel gözüküyor. Üstelik İtalya ve Kuzey Afrika gibi daha önce işlenmemiş cephelere götürüyor. Ancak oynanışı hoşuma gitmediği için bir beklentim yok.

Manor Lords'un Steam sayfasını gördüğümden beri çıkışını bekliyorum ancak öyle abartı bir şekilde beklentim yok.

Men of War 2 için ise buruk bir beklentim var. Hani bekliyorum ama sırf sevdiğim bir oyunun devam oyunu olduğu için, hiçbir ümidim yok.

Age of Mythology ise bana çocukluğumu hatırlatıyor. Küçükken ayıla bayıla oynardım AoM. Kaç kere bitirmişimdir campaignini. Kuzenimle botlara karşı 2v2 atardık. Çok güzel gelirdi o zamanlar bana oyun. Age of Mythology Retold'u bekliyorum sanırım. Umarım güzel olur.
76561198034761601.png
Ara
CoH 3'den umudum var ama mitolojide en çok beklediklerim arasında sırf mitolojinin çıkış tarihi belli olmadığı için COH 3 diyorum :)
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Tartışmasız men of war 2.
Ara
MANOR LORDS
Ara
Manor Lords
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Manor Lords dururken remake oyuna nasıl oy veriyorsunuz anlamıyorum.
Ara
(02-01-2023, 12:08)SkyWolf : Manor Lords dururken remake oyuna nasıl oy veriyorsunuz anlamıyorum.

Hem romantizm bunlar işte. Başımıza ne geldiyse romantikler yüzünden geliyor.
Ara
sebbaha kader manor lords
 '' Draco dormiens nunquam titillandus ''
Ara
Bu dörtlü içinde en çok beklediğim Company of Heroes 3 ama Age of Mythology: Retold ve Men of War II'yi de merak etmiyor değilim. Bunların dışında aynı yıl içinde çıkışını beklediğim birkaç strateji oyunu daha var. 2023 strateji oyunları adına güzel bir yıl olacak gibi.
tTRiYax.png
Ara
06.png
Oylamamız sonuçlandı.

En Çok Beklenen Strateji Oyunu: Manor Lords

header.jpg?t=1671653739
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.