2019 Yaz Festivali: Total War: Three Kingdoms Çekilişi
katılıyorum
Ara
Katılmak için son gün.
Katılıyorum.
€20
Ara
Katılıyorum
Ara
Selamlar,

Normal gidişatta çekilişin şu an yapılması gerekiyordu, ancak görünen o ki Festivaller kapsamında "katılıyorum" yazarak katılınan çekilişler üyelerimizde bir tür alışkanlık ve daha da önemlisi bir varsayım oluşturmuş - keza çekilişteki 39 başvurunun 33'ü çekilişe katılım şartlarını yerine getirmiş değil, geriye kalan 6 kişinin 2'si ise referansıyla aynı IP'ye sahip.

Bu kapsamda çekilişe katılım ve daha da önemlisi çekiliş şartlarını yerine getirme süresi 1 gün uzatıldı. Bu 1 günlük süre sonrasında şartları tamamlayanlar arasında çekilişi yapacağız.

Ek Bilgi: Sanıyorum genel bir yanlış anlaşılma, geçmişteki referansların sayıldığı yanılgısı. İşleyiş bu şekilde olsaydı katılım şartlarında "en az 1 referansa sahip üyeler katılabilir" gibi bir ibare koymamız yeterli olurdu. İşleyiş arkadaşınızı çekiliş süresince davet edip, arkadaşınızın da bu süre zarfında toplamda 10 ileti girmesi durumunda kazanma şansı elde etmesi şeklinde.
@Duman şu an kimler katılabiliyor?
Ara
katılıyorum
Ara
Refleks oldu herkeste, okumadan katılıyorum diyoruz :)
Ara
Ben de konuyu okumamistim.kusura bakmayın .katılımı geri çekiyorum.makesef davet edebileceğim kimse yok.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Hoaydaa
Sic Parvis Magna
Ara
Katılıyorum
Ara
Çekiliş sonuçlandı, kazanan @Aytaç.

3kcekilis.png

Çekiliş öğesinin teslimi için bana ulaşabilirsin, tebrikler.
Hediyem ulaştı, çok teşekkürler.
[+] 3 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
hayırlı olsun
[+] 1 üye candrall nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Her zamanki çekiliş usulünden farklı olması sebebiyle pek katılımı olmadı sanıyorum. Keşke referansla davet edenlerin katılma hakkı yerine şansları artmış olsaydı. Belki 10 kat falan. Bilemiyorum. Böyle olunca kaç kişi arasından çekildi acaba?
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu sanıyorum bu zamana kadar yaptığımız en büyük ve pahalı çekiliş. Hem Strategyturk olarak yapmak istediğimiz bir çekilişti hem de bizim için bu tarz gerçek anlamda katılım koşullarıyla nispeten daha büyük bir çekiliş yaparak çekiliş konseptini Strategyturk için makul hale getirip getiremeyeceğimizi görmemiz açısından bir deneme görevi gördü. Geçtiğimiz Kış Festivalinde daha farklı bir yol izleyip 9 çekiliş yapmıştık. 2019 Yaz Festivali sadece 2 çekilişe sahip olmasına karşın çekiliş bütçesi 2018 Kış Festivaline yakın, belki daha fazla.

Daha önceleri Strategyturk'te (özellikle ilk yaptığımız çekilişlerde) Facebook'ta gönderi paylaşmak gibi yine kendince gerçek bir katılım koşuluna sahip çekilişlere rastlanabilir, ancak Festivallerde yapılan tüm çekilişlerin bu zamana kadar katılım koşulunun "katılıyorum" yazmak olduğu doğru. Bu zamana kadar yapılan çekilişlerden beklenen verimin alınamadığı da bir gerçek. Festivallerde "yapılması çok da mantıklı olmayan" çekilişler yapmaktansa Strategyturk için de "işleyen" bir sistem oluşturmamız gerekiyor, "foruma arkadaşını davet et, çekilişte kazanma şansı edin" bu yönde atılan bir adımdı. 

Başvuru koşullarını tamamlayabilen üye sayısının azlığından ayrı olarak önceki çekilişlerde olduğu gibi bu tür çekilişlerin de verimliliğine yönelik zaman içerisinde daha iyi analiz yapabiliriz. Önümüzdeki günlerde yapmak istediğimiz Strategyturk Yıllık Görüş Anketinde festivaller ve çekilişlere yönelik de bazı sorular olacak, katılımınızı bekleriz.
Düz çekilişlerin foruma katkı anlamında zayıf olduğunu ben de düşünüyorum ama çözüm sanki bu olmamalıydı. Bu seferlik böyle olsun ne diyelim. Hayırlı olsun @Aytaç reis.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.