Şu an ne oynuyorsun?
Kingdom of Amalur Reckoning
Ara
Şimdi civilization 6 oynarım sonrada bi coh2'Ye el atar yabancı dizi izler nette takılırım...
Ara
total war attila  :smirk:
Ara
Medieval ll Total War - Broken Crescent Mod......yıllar sonra deneyebildim bu modu, pasif yapay zeka sevenler için muhteşem. avrupa yok napacam la ben bunda diyebilirsiniz türklerle oynamayı seviyosanız ama durum gerçekten öyle değil. daha tadında ilerliyor her şey. ben mesela bizansla uzun süre ally kalabildim o arada ermenilerle savaştım. birim çeşitliliği fazla. pagan zımbırtısı yok, din adamları sınırlı çıkıyor. imam bi süre sonra gelişince greater imam oluyor v.s v.s tatlı yani, muhtemelen çoğu kişi oynamıştır ama nostalji yapmak isteyene tavsiye ederim :)
[+] 2 üye mzuludogan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Immortal - Unchained

Screenshot_4.jpg
Sic Parvis Magna
Ara
Vampire: The Masquerade – Bloodlines daha önce nosferatu ile oynamamıştım çok şey kaçırmışım.
Ara
DRAGON AGE INQUISITION

Screenshot_1.jpg
Sic Parvis Magna
Ara
Nobunaga Sphare Oda Klanı ile elimden geleni yapıyorum ayrıca Romance of the Three Kingdoms XIII'da fena değildir arada ikisini de oynuyorum.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Into The Breach
Uzun süre aradan sonra zorlanıyorum.  
Görsel

1 enerji eksiği yüzünden kaybettiğim oyun.
Görsel

Tüm adaları kurtardığım zorlu oyun sonu. Victory!
Görsel
Ara
22 yıllık Tomb Raider serisinin son oyunu ve Lara Croft'un "origin" hikayesini anlatan üç oyunun finali olan Shadow of the Tomb Raider'ı henüz bitirdim. İçinde basit ama bariz bazı hatalar olsa da Tomb Raider serisinin kendine has manzaraları, sağlam hikayesi ve akıcı gameplay bu hataları görmezden gelmeme sebep oluyor. Mekan tasarımı çok hoşuma gitti. NPC sayıları ve side-questler arttırılarak atmosfere canlılık getirilmiş. Oyun mekanikleri olarak maalesef Rise of the Tomb Raider'ın üstüne fazla bir şey eklenmemiş ancak Rise'daki bence en büyük eksiklik olan senaryo bu oyunda çok sağlam olmuş (Önceki oyundaki felaket boss fight olayına hiç girmiyorum, Shadow bunu düzeltmiş ama). Combat de açıkçası beni daha çok zorladı. Artık rakiplerden daha kritik hasar alıyoruz ve bu da bizi mümkün olduğunca stealth gitmeye zorluyor ki bence en gerçekçi yol bu. Her konuda ufak tefek hatalar ayıklanabilir ancak oyunun gerçekten iddialı ve kanaatimce kusursuz olduğu alan müzik ve sesler. Ses efektleri ve oyunun müzikleri sizi oyuna inanılmaz kilitliyor ve mağaralardan veya yağmur ormanlarından geçerken yaşamanız gereken gerginlik hissini mükemmel yanısıtıyor. Sanki her ağacın arkasından birisi çıkıp saldıracakmış gibi. 

Sonuç olarak -oynarken rahatlıkla farkedeceğiniz, minör- hatalara rağmen Shadow of the Tomb Raider kesinlikle tavsiye edebileceğim bir oyun.

shadow-of-the-tomb-raider-fire-launch.gif
Ara
Kotor I
kotor.png
[+] 1 üye fff7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Call Of War oynuyorum. Çok uzun bir aradan sonra oyun yüzü gördüm. Based on HTML5 bir oyun. Mobil Telefon - Web Tarayıcı ve Steam üzerinden (50mb) oynanabiliyor. Telefondan kontrolleri hemen hemen aynı olduğu için gün içerisinde bakabildiğim bir real time oyun.

Risk türü oyunları sevenler için detaylar doldurulmuş diplomasi bölümü iyi güzel bir oyun olmuş. Supremacy 1914'ün yapımcısından çıkmış. Oynamak isteyenler olursa beraber oynayabiliriz.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Şu an Hearts of İron 4 Almanya ile oynuyorum.Ufaktan anlatıyım şuan ki durumumu.Fransa ve İngiltere ile savaştayım.Polonyayı ihlak ettim.Parise girmeme çok az kaldı,Londraya çıkartma yapmaya çalışıyorum lakin İngiliz Kanalında İngiltere çok güçlü gemileri ve uçakları çok sert saldırıyor.Son durum böyle herkese iyi oyunlar.
:tada: :tada: :tada: :tada: :tada: :tada: :tada:
[+] 1 üye BlueBuff nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dragon Age Origins oynuyorum. Oyun iyi gidiyor, hikaye anlatımı oldukça güzel.
Ara
Factorio
Ara
the witcher 2 assasins of kings ama kayranı yenemedim bir türlü
Ara
(07-07-2019, 10:18)candrall : the witcher 2 assasins of kings ama  kayranı yenemedim bir türlü

Yere Yrden atıp kolu ona yapıştığında o kolu kesiceksin. Şu videoda daha net anlaşılıyor.

Sic Parvis Magna
Ara
teşekkür ederim baya uğraşmıştım bu iyi oldu oynamayı bırakmıştım 1 2 gündür
Ara
Birşey oynamıyorum, oynasam burda olmazdım :p
Ara
miu8he.jpg g3xzzs.jpg
yk9bsq.jpg rsnymj.jpg

Ps vita'da Metal Gear Solid 3 ama kontroller beni çok zorluyor galiba aim desteği yada auto aim de yok belki de ben bulamadım. Birde bıçakla arkadan adama yaklaşıp tek atamıyorum bu normal mi yoksa farklı bir şey mi yapmam lazım?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.