Şu an ne oynuyorsun?
Expeditions: Viking.
Ara
Alpha Protocol oynuyorum. Obsidian yapımı daha önce nasıl oynamamışım.
Ara
Yerleşik kötülük 4 şimdiye kadar en iyisi oldu.

[+] 1 üye hiroka30 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mirror.
Ara
Assassin's Creed Origins oynuyorum üç hafta oldu herhalde. Daha üç dört hafta daha oynatacak gibi duruyor. Zaten bu yılı Ubisoft oyunları ile kapatacağım zannedersem.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
The Elder Scrolls: Morrowind
Aut viam invemiam aut viam creo
Ara
Arkadaşlarla Steel Division.
Ara
Men of War: AS 2 Japon Campaign.
Ara
Medieval 2 Lucium Total War mod
humanitas una debet esse; aliter evanescet.
Ara
Wartales ve The Isle oynuyorum şu aralar en çok.
Ara
The Executioner.
Ara
Humankind... Beklediğimden çok iyi, özgünlüğüne ise hayran kaldım.
"Hangi medeniyeti seçtin?" diye başlangıç olmaması o kadar akıllıca ki...
Şartlar, koşullar, corafya, seni sen yapan ilk belirleyiciler.
Başıma taş yapmayacaksa, civ6 sonrası, civ6 ile bu kadar ayrışan, güzel bir oyun oynamamıştım.
Ara
medieval 2 hostseat. ilk ispanya oynayışımı hostseatte denemek çok büyük hata oldu 8 tur oldu portekiz yeni yıkıldu iberya daha yeni birleşti valencia hariç.
Ara
Baba is you... Arada çıldırtıyor, zor oyun anlayışımda ilk 3'e çok rahat girer. Ama çok sevdim.
Ara
Şu an bir arkadaş grubu ile Skull and Bones oynamaktayım.
Ara
Assassin's Creed® Odysseye yakında başlayacağım orgins bitti
Ara
Cyberpunk 2077'ye başladım ve oyunun dünyasında kaybolmaktan, hikayede ilerleyemiyorum. Çok yazık etmişler bu oyunu böyle yarım ve rezalet bi durumda çıkararak. Kesinlikle devam oyununu hakediyor bu dünya.
[+] 1 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Abilerin yamayı çıkarmasını bekliyorum, direkt CK3 oynayacağım.
Ara
Europa Universales IV yeni başladım oyuna. 2.5 saatim vardı 2 günde 6 saat oynamışım. oyun dehşet sarıyor. bir de türkçe olsaydı...
Ara
(29-03-2024, 16:48)Númenorë : Europa Universales IV yeni başladım oyuna. 2.5 saatim vardı 2 günde 6 saat oynamışım. oyun dehşet sarıyor. bir de türkçe olsaydı...
Yeni basladiysan fena bagimlilik yapar. Ben 2017 de universite zamani baslamistim. Son vize sinavina girer girmez ac bi kopek gibi salyalarim akarak yurda gelip oyuna oturmustum. Her oturusta en az 4 saat oynuyordum. Simdi hevesim kalmadi pek oyunlara.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.