Summer Game Fest 2020
summer-game-fest-announcement-geoff-keighley.900x.jpg

Summer Game Fest bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Mayıs aynının başında başlayıp Ağustos ayının sonuna kadar devam edecek olan bir festivaldir. Etkinlik tamamen dijital olarak yapılıyor. Festivali klasik E3 sunumunun tüm yaza yayılmış şekilde yapılanı olarak özetleyebiliriz. Fakat zaman bol olduğu için daha fazla etkinliği kapsıyor, örneğin Steam Game Festival ve bu yaz yapılacak olan Microsoft ve Sony sunumları da bu festival kapsamında.

Önde Gelen Katılımcılar:

unknown.png
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Festival bu yıl biraz apar topar organize edildiği için daha tam bir programı yok, o yüzden gelişmeleri bu konu altından duyurmayı düşünüyorum. Kaçırmak istemiyorsanız konuyu takip etmekte fayda var.

Bugün The Last of Us Part II'nin yeni bir trailerı paylaşıldı.

Yarın(7 Mayıs) Türkiye saati ile 18:00'da Xbox Series X'in oyun sunumu var.
Ara
Xbox yayını yarım saate başlıyor buradan izleyebilirsiniz:

Ara
(07-05-2020, 17:27)Voidian : Xbox yayını yarım saate başlıyor buradan izleyebilirsiniz:

Daha erken ama Elder Scrolls 6’dan bir şeyler görsek güzel olur.
Yayını Türk kanalı olarak TeknoSeyir’den de izleyebilirsiniz.

[+] 1 üye Yukare nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hayaller TES6 gerçekler The Medium :///////

klasik microfost
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(05-05-2020, 19:07)reddga : Yeni konferans sistemi hoşuma gitti. Neredeyse her hafta yeni bir oyunun duyurusunu izleyeceğiz gibi duruyor. Bakalım nasıl olacak, merakla bekliyorum.

Uzun zamandır yaptığım en tutarsız yorumlardan biri oldu.
tTRiYax.png
Ara
12 Mayıs 19:00'da sürpriz bir oyun duyurusu var. Festivali organize adam sunacak ve festival takvimine eklenmiş, yani bence büyük bir oyunun duyurusu olacak.
Ara
Summer Game Fest’in ilk sunumu bugün 18:45’te başlayacak.

Ara
Ne kadar ilk sunum sayılır bilemiyorum, Xbox sunumu da festivalin bir parçasıydı. Fakat organizatörlerin(Geoff Keighley ve sponsorları) kendi düzenleyeceği ilk sunum evet. Oyun duyurusuna kadar geçecek ilk 15 dakikada boş yapacaklar sanırım.

Edit: Yayın başlayıp geri sayım açıldı, ilk duyurulduğu gibi 19.00'da başlıyor.

Yarın 18.00'a festivalin tanıtımının yapılacağı yeni bir etklinlik eklendi.
Ara
Tony Hawk's Pro Skater 1 ve 2'nin remake'i duyuruldu. Aslında remastered dediler ama baya remake gibi duruyorlar.
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Steam Game Festival tarihleri belli olmuş. 9-14 Haziran arasında olacak.

https://store.steampowered.com/sale/gamefestival
Ara
https://twitter.com/geoffkeighley/status...e-and-july

22 Haziran ve 20 Temmuz'da indie geliştiricilerin ufak sunumları varmış. Takvime baya sürpriz duyuru gibi eklendiğinden dün olanına bakamadım ama bir haber çıkmadığına göre önemli sunumlar değildir.

EYoWupnUYAA5kJn?format=png&name=900x900
Ara
PS5 oyunları sunumu 4 Haziran TSİ 23:00'da yapılacak. Sunumun sadece oyunlar üzerine olup donanım ile ilgili bir kısım içermesi beklenmiyor.

Ara
Uluslararası oyun basınındaki bazı önemli editörler sadece oyun göstermekten daha öte bir sunum olacağını tahmin ettiğini de söylüyor fakat bunun yaz boyu yapılacak olan tek sunum olmadığını da biliyoruz. Sony'nin ilerleyen aylarda bir kaç sunumu daha olacak ve ben PS5'in reveallerinin ve tanıtımının oralarda yapılacağını düşünüyorum. Tabi bunlar sadece basit tahminler, yeterli dayanakları yok, her şey olabilir. Tam olarak ne olacağını ancak 4 Haziran'da yapılacak sunumda görebileceğiz.
Ara
Pcgaming Show 6 Haziran'da

https://www.pcgamingshow.com/
Ara
Amerikadaki olaylar nedeni ile 4 Haziran’daki PS 5 etkinliği iptal edildi.
image0.jpg
Ara
(01-06-2020, 17:24)Voidian : Pcgaming Show 6 Haziran'da

https://www.pcgamingshow.com/

13 Haziran'a ertelendi. Ben 13'ünde de yapılacağından şüpheliyim ama.
Ara
Ertelenen PS5 sunumu 11 Haziran'a alınmış.
Ara
Sony sunumu 23.00'da. Şimdiden alarm kurmak lazım. Herşeyin gösterilme ihtimali var.
Ara
Pek bir beklentim yok ama Elder Scrolls 6’dan bir şeyler görsek güzel olur. Yada Republic Commando 2 duyurulsa efsane olur açıkçası.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.