Süre uzatma
oyun süresini uzatabileceğim bir mod veya ayar varmı,1821 den daha uzun oynuyabileceğim ,extended timeline gibi oyun mekanikleriyle oynamadan.
Ara
Moda gerek yok, oyun bitince 1821'de Continue butonu eklendi Mare Nostrum ile.
(30-05-2016, 16:36)Duman : Moda gerek yok, oyun bitince 1821'de Continue butonu eklendi Mare Nostrum ile.

Mare Nostrum ile mi yoksa Mare Nostrum ile gelen patch ile mi ?
Ara
DLC mekaniği olduğunu sanmıyorum, Mare Nostrum derken zaman olarak belirttim.
Peki 1821 den sonra oynarsak başarım kazanabilecek miyiz
Ara
Hayır.
Yardımlarınız için teşekkürler.1821den sonra çıkış ve devam seceneği geliyor ve oyuna devam edebiliyoruz.
Ara
Benim Mare denilen dlc de var 1821 e geldim oyun bitti. Devam et butonuda yok her yere baktım boşa mı para verdim mare nostruma şimdi
Ara
(13-05-2019, 16:19)muhammedhan : Benim Mare denilen dlc de var 1821 e geldim oyun bitti. Devam et butonuda yok her yere baktım boşa mı para verdim mare nostruma şimdi

ironman modunda mı başlatmıştın oyunu ? Eğer öyle ise devam butonu gelmiyor diye biliyorum.
                                                                                                                   76561198251634340.png
Ara
Oyun dosyalarından bitiş tarihini değiştirebilirsin iron man değilse.
Sic Parvis Magna
Ara
evet ironman modunda başlattım normal modu sevmiyorum kendin kayıt ediyorsun falan o yüzden

Arkadaşlar sağolun ironman moddaydı oyunum tekrar baştan başlayacağım o kadar emek gitti ama olsun normalde başlarım bu kezde
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.