Tanklar Ve skinler (soru)
#1
Merhaba arkadaşlar. İyi günler dilerim . Sizlere 3 tane sorum olacaktı. [company of heroes 2]

1- Ben oyunda kullanmak için skin satın aldım oyunda skin kısmında gözüküyor ama maça girince bomboş gözüküyor bunun nedeni nedir?

2- Oyunda genelde savunma kurmayı seviyorum ve bu yüzden british i seçiyorum fakat Almanlara kıyasla britishin tankları çok kötü örnek 160 (veya 180) petrole churcill tankını çıkarıyorum düşman tanklara neredeyse vuramıyor bütün tanklar böyle sayılır ben mi kullanamıyorum yoksa bu tanklar gerçekten kötü mü? bu konuda yardımcı olursanız sevinirim .

3-Alman tanklarına karşı kullanabileceğim komutan özelliği varsa ( komutanın ismiyle yazarsanız) çok müteşekkir olurum. 

Teşekkürler.İyi Oyunlar dilerim. :heart:

(şuanlık resim atamıyorum gerekirse atmaya çalışacağım)
Ara
Cevapla
#2
1. Eğer skinler commuintyden indirildiyse automatch'ta gözükmez. Orjinal olmaları gerekir.
2. Churcill tankları piyade destek danklarıda denebilir. Zor hatları delmek için ideal. Churcillin yanında piyadeler hatta topçular + hava desteği olması gerekir. Eğer geniş arazide karşı takımın tanklarını patlatmak istiyorsanız comet tankı idealdir. Shermandan 2-3 tane çıkartabiliyorsanız onlarda çok etkili. Bu tankları duruma göre kullanmanız gerekir.
3. Bende ingilizin tüm komutanları olmadığı içim önereceğim sadece 1 komutan var o da royal engineer regiment. Kendi tanklarınıza vehicle crew repair veriyor ve bunu yaparken ortamı sisliyor. Yani partik oynarsanız çok işinize yarıyor. Üstelik ekstra verdiği demolotion specialists "avre" (almanyadaki sturmtigerle aynı işlev) bu tank ile karşı takımın tanklarını şoklayıp arkadan diğer tanklarla pushlayabilirsiniz. Hele tanksavarlı piyade ile pushlarsanız çok ciddi hasarlar verebilirsiniz.

Bu arada ingilizin savunma kurma konusunda duruma göre kurmanızı tavsiye ediyorum. Eğer şu Bofors 40mm Cannon'a karşı karşı takım mortar yada infantry support gun çıkarıyorsa hemen arkaya mortar pit yapın ve piyadelerle pratik pushlamalar deneyin. Eğer mortar pit kurmaya mp'niz yok ise elinizde bulunan royal engineersleri boforsun içine yerleştirip mortarlara karşı yaylım ateşi yapın. Sağ altta bir buton olması lazım oradan.
Ama tehlikeli durumlarda boş yere defans kurmaya çalışmayın ingiliz piyadeleri iyi oynanırsa çok iyi işlev görebiliyor.
Ara
Cevapla
#3
Alıntı:1. Eğer skinler commuintyden indirildiyse automatch'ta gözükmez. Orjinal olmaları gerekir. "
Bu yazdığımda doğru fakat yanlış cevap vermişim, eğer oyuna serverden girdiyseniz diğer oyuncular skini indirmediyse bu durumla karşılaşılabilir yada automatchta yanınızda başka oyuncularda varsa arama yaparken onlar skini indirmeden aramayı başlattıysanız ondan olabilir.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.