Tarayıcı: Ikariam
Oynayan arkadaşlar seri gelişmeye bakında erkenden ittifağımızı açalım. Saldırmaya başladılar. Saldırı geldiği zaman askerlerinizin ölmesini ve kaynak kaybetmek istemiyorsanız bize asker yardımı ve kaynaklarınız yollayın saldırı bitince geri çekin.
Ara
Ben Saray araştırmasını yaptım, gün içinde 120 kere korsanlık yapmışım güzel para geldi. Odun sıkıntım var ama feci. Bir an önce kapılmadan sülfür adasına koloni yapmam lazım. Yarın içinde koloniyi kurmuş olurum diye tahmin ediyorum.
Ara
63:71
Yardımlarınızı beklerim. Oyun baya değişmiş
Ara
Ben de unutmuşum çoğu şeyi. Yavaş yavaş gelişiyorum. 2. adayı sülfüre atmak mı daha mantıklı olur acaba?
Ara
Orta oyunda asker ihtiyacı olacağından ve bizim ana adada zaten mermer olduğundan sülfüre atmak daha iyi. Öyle çok tecrübem yok ama Mermer > Sülfür > Üzüm / Kristal diye biliyorum. Üzümü Gurt'tan alırız zaten. :D
Ara
Çok hesaplı bolca şehir var etrafta. Şikayet edemiyor müyüz bunları?
Ara
62:70 yeni basladim bende
Ara
63:71 şehrimin adı SİVAS arkadaş ekleyebilirsin.
Ara
İkinci koloniyi 60:68'e kurdum, yalnız adada tek ben varım sülfür kolonisi isteyen buraya atsın.
Ara
Ben baya yavaşladım birkaç güne atarım oraya ikinci kolonimi.
Ara
Ben de sarayı yaptım bekliyordum. Attım yanına koloni Lothe.
Ara
Bende oynamaya başladım açıkçası baya sardı. Zevkli.
Ara
Bende katıldım .s
Sic Parvis Magna
Ara
Yeni katılan arkadaşlar taverna, belediye binası, bilim akademisi ve sur odaklı bina geliştirin. Bu sırayla daha çabuk gelişip hızlı puan arttırırsınız.
Ara
Görevleri yapıp android appe girerseniz güzel ambrosia geliyor. 44 tanesine 25k odun aldım. Öyle duracağına başlangıç için güzel boost oluyor. Dikkat edin gece kaynak bırakmayın yağma yapanlar çok.
Ara
Bende Katildim, tanidik isimler var adada.
Ara
@Mabella :D

PicsArt_12-15-12.38.19.png
[+] 4 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
50 hoplit 50 taş atıcı bastım, saldıran olursa söyleyin. Odun yardımı da yapabilirim kısa bir süreliğine.
Ara
Ben de sizden görüp başladım. 63:71'de şehrimin adı Cristanta.
Ara
Dünya poseidon
52:46
Bir şey soracağım bu dünyalar ne farkediyor? hani ben dünya olarak posedion seçmişim baska seçseymişin ne olacakmış?
Sizce poseidon seçerek hata mı yapmışım?
Önerdiğiniz bir dünya var ise o dünyadan başlayayayım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.