ticaret şirketleri
DLC aldıgım halde ticaret şirketi açamıyorum yardım edebilirmisiniz
Ara
Hangi ülkeyi oynuyorsun? Atıyorum Pers oynuyorsan Hindistan'da ticari şirket kuramazsin.

Toprağı tcaret şirketine ekle diye bir seçenek hiç mi çıkmıyor yoksa seçenek var ama gri mi gözüküyor?
Ara
osmanlı oynuyorum seçenek nerde çıkıyor onuda bilmiyorum internette aradım bulamadım ticaret videolarını izledim düz ticaret anlatıyor
Ara
Ticaret merkezine gel orada "buradaki tüm bölgelerini şirkete ekle" diye buton olması lazım.
client state değildir heraldede ticaret merkezine örnek olarak halep mi halepin üstüne geldigimde öyle birşey çıkmıyor cidden anlıyamıyorum :(
Ara
Halep'te ticaret şirketi kuramazsın.

Görsel

Sadece bu bölgelerde.
peki ordaki tüm toprakları ticaret şirketine satmalı mıyım
Ara
Çok istisnai bir durum olmadıkça evet.

Ticaret şirketine verdiğinde bölgeden aldığın ticaret gücü artıyor, buna karşın vergi vs azalıyor. Batıda oynayan bir ülkeyle buradaki ticareti kendi node'una aktarmayı başardığında büyük para kaldırıyorsun zaten.
tamam teşekkür ederim
[+] 1 üye âria nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Altın bölgeleride productionu %0 autonomyden işliyor
Ara
mısırla palembang bölgeisnde neden şirket oluşturamıyorum arkadaşlar
Ara
Başkentinin olduğu kıtada ticaret şirketi kuramıyorsun, başkentin Asya'da olabilir.
baktım ama başkentim memlükün başkenti olan yerde yani normal yerinde ama oraya ilk kolonistimi yollarken yapabiliyordum ticaret şirketi yaptım hatta bir süre oldu sonra yerliler orayı alınca geri tekrar işgal ettigim halde yapamıyorum artık
Ara
(06-07-2018, 18:01)Duman : Başkentinin olduğu kıtada ticaret şirketi kuramıyorsun, başkentin Asya'da olabilir.
Mesela Osmanlı ile başkentin Anadolu'da olsa tüm Doğu ve güney asyadaki şirket bölgelerinde ticaret şirketi kuramazmısın?
Ara
Continent_map.png

Anadolu kıta olarak Avrupa içerisinde gözüküyor. Dolayısıyla kurabilirsin.
Ara
tamam teşekkür ederim
Ara
Memlüklerin başkenti Kahire Afrika kıtasında sayılıyor.Palembang ise Asya kıtasında dolayısıyla kurman lazım şirketi.Kurulmuyorsa o bölgenin üstüne gelip resim alıp paylaşırsan yardımcı olunabilir @âria
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.