Ticaret
Ticaret bana çok karmaşık geldi.Biz karşı tarafdan birşey alınca ne kaybediyoruz ve biz karşı tarafa birşey satamıyormuyuz.
saepius exertus
Ara
Sivil Fabrika kaybediyorsun aldığın arayüzde belirtiyor. Biri senden birşey aldığındada sivil fabrika kazanıyorsun.
A leader is a dealer in hope

Ara
Her 8 birim malı satın alabilmek için 1 "civillian factory"ni ve 1-2 konvoyunu kullanman gerek (bunun dışında ne etkisi var bilmiyorum). Satmanın ne anlamı var bende bilmiyorum bilen birisi açıklarsa çok iyi olur.
Ara
Nasıl satılyıor onu anlamadım.
saepius exertus
Ara
Satamıyorsun otomatik olarak satılıyor.
Ara
Ticaret geliştirilmeli bir sürü fazla malım var satamıyorum.
Ara
Pazarda fazla malına ihtiyaç duyulmadığı için satamıyorsun, yani Türkiye 500 chromium üretimi yapıyorsa bunun 500ünün birden satılması gerekmiyor, chromiuma ihtiyacı olan devlet ihtiyacı kadar alıyor. Bir firma 8000 cep telefonu ürettiğinde bunların 8000'i satılabiliyor mu?
Ara
Paranın kalkması saçma olmuş ama hammadesi olmayan ülkeler için faydalı
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.