Total War Oyunlarının Yıllara Göre (2008-2020) Oyuncu Sayıları

Warhammer i'in windows vista muamelesi görmesi dikkat çekici, bir noktadan sonra bütün oyunların gerisinde kalıyor. Medieval ii ise istikrarlı ve şaşırtıcı biçimde daima Rome ii'nin arkasında ilk 3 ya da 4te. Sagalar ise anlık görünüp kayboluyor. Three Kingdoms'un yüz binin üstünde başlamasına da şaşırdım, çin faktörü mü artık. Bence yeni bir eurocentric oyun çıkarsa çok daha büyük bir patlama yapar herkes hasret kaldı. (yani ben kaldım en azından  :grinn: )
-Good judgment does not guarantee exceptional talent.

-That is correct. But for one with talent and practice, there is no stronger weapon. To perform the best dance,
will she not try harder each time? The path of an artist is to fight oneself in order to beat others.
[+] 2 üye Vivec nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
T3 kesinlikle Çin etkisi. Onun dışında Warhammer serisinin bu kadar başarılı olmasını beklemiyordum. Bunu gördükten sonra Warhammer lisansı bittiiğinde -yanlış hatırlamıyorsam 5 yıldı ama emin değilim- lisans uzatmasına gidileceği ya da başka bilindik serilerin oyun haklarının kovalanacağına kesin gözüyle bakıyorum. Bir de şu SAGA oyunları. Allah'ım siz de vazgeçin rahatlayın biz de rahatlayalım. Allah'ın oyunu Rome 1'den az oynanır halde.
[+] 5 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Warhammer I'in geride kalmasının sebebi, Warhammer II çıktıktan sonra parasal ve sistemsel güçlükler dışında Warhammer I oynamak için hiçbir sebep olmaması. Warhammer oynayanlar Warhammer I'i kütüphanesinde bulundursa da, Warhammer II oynuyorlar çünkü Warhammer I'i kütüphanelerinde bulundurarak Mortal Empires seferini açabiliyorlar.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eski Total War oyunlarının hâlâ oynanıyor olması şaşırtıcı bir durum bence.
Ara
orada 1 kişilik mtw1 olması gerekirdi. Adam yerine koymamışlar bizi.
giphy.gif
[+] 2 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Favorim Rome Total War'ın yeni çıkışlarda bile her zaman kemik kitleyi koruması hoşuma gitti.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Rome Total War'ı internet kafeye gider öyle oynardım. Evdeyken kağıt üzerine harita çizer tüm ülkeleri ezbere bilirdim. Kağıt üzerinde oynayıp taktik falan çalışırdım kendimce. Fakir ama mutluyduk. Şimdi sadece fakiriz...
[+] 4 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.