Total War: Warhammer Irk Tavsiyesi
#1
Herkse merhaba oyuna yeni başladım.Cüceleri denedim çok yavaş buldum. Bu yüzden bana hızlı,zırhlı,güçlü,okçu iyi olan bir ırk ve maliyeti ucuz tavsiye edermisiniz ? https://hizliresim.com/2aV7Qq  dlclerin hepsi var bende.
Ara
Cevapla
#2
Canavaradamları hem büyük kampanya da hem de kendi ayrı senaryolarında oynayabilirsin. Hızlı bir oyun sunacaklardır. Okçum iyi olsun diyorsan elflerle oynamanı tavsiye ederim. İlk oyunda sadece orman elfleri mevcut. Orman elflerinin de kendine ait senaryoları var ve bu senaryoda sana hızlı gelecektir. Onun dışında yeşilderililer de savaşlarda hızlıdır ve haarb mekaniği ile savaşması kolaydır. Hızlıca etrafa yayılabilirsin. Bretonya Krallıkları tıpkı cüceler gibidir biraz ağırdan alman gerekir. Vampirler biraz sana kalmış bir fraksiyondur. Hızlıda gidebilirsin yavaş da fakat ordu zaiyatı düşük liderlikten dolayı fazladır. İmparatorlukta ideal fraksiyonlardan biridir ne fazla yavaş ne de fazla hızlı. Umarım yardımcı olmuştur.
325610_screenshots_attila17.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#3
(14-09-2018, 12:02)Gurt : Canavaradamları hem büyük kampanya da hem de kendi ayrı senaryolarında oynayabilirsin. Hızlı bir oyun sunacaklardır. Okçum iyi olsun diyorsan elflerle oynamanı tavsiye ederim. İlk oyunda sadece orman elfleri mevcut. Orman elflerinin de kendine ait senaryoları var ve bu senaryoda sana hızlı gelecektir. Onun dışında yeşilderililer de savaşlarda hızlıdır ve haarb mekaniği ile savaşması kolaydır. Hızlıca etrafa yayılabilirsin. Bretonya Krallıkları tıpkı cüceler gibidir biraz ağırdan alman gerekir. Vampirler biraz sana kalmış bir fraksiyondur. Hızlıda gidebilirsin yavaş da fakat ordu zaiyatı düşük liderlikten dolayı fazladır. İmparatorlukta ideal fraksiyonlardan biridir ne fazla yavaş ne de fazla hızlı. Umarım yardımcı olmuştur.

teşekkürler. Peki bu saydıklarının hepsi tek bir ırkta var mı ?
Ara
Cevapla
#4
Her ırkın kendine veya bulunduğu konuma bağlı olarak avantajları ve dezavantajları mevcut. Yeni başlayanlara genellikle Cüceler, İmparatorluk ve Yeşilderililer önerilir. Herşeyi güçlü olan bir ırk yok oyunda. Zorlanmak istiyorsan Kaos Savaşçılarını ya da Norskayı öneririm.
325610_screenshots_attila17.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.