Türk TV Tarihinin En İyi Dizisi
Senelerdir tartışılır, en iyi Türk dizisi hangisidir diye, kimileri KV der, kimileri Ezel veya başka bir dizi, peki sizin fikriniz nedir ?
pz5_4_1_by_schrodyus-d6kbn1b.gif
Ara
Kurtlar Vadisi der geçerim aksi olamaz.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
En iyisi değildir muhtemelen ama Tatlı Hayat dizisi hayatımda izleyip sevdiğim yegane Türk dizisidir. Amerikan bir başka dizinin Türk versiyonu olduğunu gördüğümde şaşırmıştım. Sırf Haluk Bilginer'in komedi performansı için izlenir.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Birden fazla kere baştan sona izlediğim Kurtlar vadisini ilk sıraya koymazsam ayıp olur. Türk dizileri içinde çok ayrı bir yeri vardır Kurtlar Vadisinin (97 bölüm)
Onun dışında Deli Yürek, Ezel ve Leyla ile Mecnun de güzel, severek izlediğim dizilerden. Gerçi Ezel çok uzun olduğu için baştan sona izlemedim ama...
Ara
Avrupa Yakası 190 bölüm ekranlarda bir jenerasyon büyüdü.Gazanfer Özcan'ın vefat etmesiyle beraber son bölümlerde bir aksama oldu ama tatlı bitti.Sitcom konusunda rakip tanımaz.
Ara
Leyla ile mecnun
giphy.gif
[+] 2 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Avrupa Yakası
Ara
Akasya durağı. hem eğlenceli ve keyifli hem de insanlara güzel öğütler veriyor;
bayramlarda büyükleri yalnız bırakmayın
insanlara yardım edin
kendi adaletinizi sağlamaya kalkmayın hukuktan yana olun
dostlarınıza yardım edin vb pek çok kamu spotu niteliğinde mesaj veriyor
.
Ara
Muhteşem Yüzyıl, Ezel, Leyla ve Mecnun gayet güzeldi ama liderlik için Kurtlar Vadisine alternatif tanımam. Türk televizyonculuğu ve diğer bir çok alanda çığır açmış bir dizi. Yayınlandığı saatte tüm dükkanların vs kapanıp suç oranlarının düştüğü bir dizi. Sigara başlama oranlarında tavan yaptıran bir dizi. Zaten ondan sonra RTÜK sigara yasağı koymak zorunda kalmıştı. Bu ve buna benzer etkiler yapabilmiş başka bir dizi yok ne yazık ki.
Sic Parvis Magna
Ara
6-7 Yıldır televizyon izlemiyorum o yüzden güncel ne var bilmiyorum.
İzlediğim dönemden hatırladıklarım kadarıyla listem şu şekilde

Topluma etkisi bakımından Kurtlar Vadisi
Görsellik konusunda Muhteşem Yüzyıl
Topluma örnek olma konusunda Akasya Durağı/En son babalar Duyar/Sihirli Annem/Arka sokaklar

Ama benim en sevdiğim dizi cennet mahallesidir.
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
Kurtlar Vadisi ilk 97 bölüm.
Muhteşem Yüzyıl 4.sezonda bayagi iyiydi.
Ara
Bizimkiler
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 1 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Türk tarihinin en etkili televizyon dizisi Kurtlar Vadisidir. Milyonlarca insana aksakallıların gerçek olduğuna inandırmıştır.
İnternet dizilerini de katıyorsak en iyi dizi Şahsiyet diyebilirim.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Kaygısızlar, Tatlı Hayat, Leyla ile Mecnun ve İşler Güçler, derim. Görünen o ki komedi seviyormuşum. Ciddili ise Süper Baba ve Çemberimde Gül Oya.
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.
Behzat ç, Şahsiyet ve Şubat dizisi birinciliğe oynar.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.