Anket Başlığı: Nasıl bir fikir ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Harikulade bir fikir

8 33.33%
Olağanüstü bir fikir

16 66.67%
Katılımcı sayısı: 24 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Türkiye'nin cihan hakimiyeti planı önerilerilerinizi yorumlara yazın
1.Aşama aynı dili konuşanlar (Türkler)
2.Aşama çoğunluğun dinine sahip olanlar(Müslümanlar)
3.Aşama gezegenin geri kalanı
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Gezegenin geri kalanını nasıl yapabilirim tam olarak hım onu 99. bölümde falan yaparım.
Ara
Ben destekliyorum.
Ara
(24-04-2016, 18:20)Jasebon : Gezegenin geri kalanını nasıl yapabilirim tam olarak hım onu 99. bölümde falan yaparım.

Müslümanlar ve Türkler birleştiken sonra Gezegenin 1/3 ü felan birleşmiş olur önce pakistna ile hindüstanı sonra doğu türkistandan çini ardından afrikanın güneyini ardından avrupa istilası sonra new york çıkartması :D
Babür taktiği önce Türk asker ve memurlarla hindistanı feth ettiler sonra devlet kademelerini hintlilere açıp kendilerini tam meşrulaştırdılar.
Türkler dünyayı feth eder sonra dünyayı Dünyalılar yönetir

82 mars 83 alfa centaury

amerikaya müdahale için savaçşı robotlar tasarlanıp terminatör süsü verilir amerikanın yarısı yıkılınca da casus belli gelir
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
82 = 4C +37.11
83 = Abell 1835 IR1916
galaksilere akıyoruz.
Ara
Artık diğer evrenlere de atlarız multiversal motor ct-5 ile

Evrende can bulan ilk zeki varlıklar isek watchmanlık yaparız

yetmedi bedensiz varlıkların mekanını da ele geçiririz
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
18 ime gelmeme var biraz ya darbe falanmı yapsam sabırsızlanıyorum valla. Kime benle olur beğenin bakalım.
[+] 8 üye Jasebon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İstikbal göklerdedir. Hava kuvvetleri hakkında düşüncelerin nedir ?
Ara
ha aklıma yeni iki fikir geldi dünyayı feth etmek için önce nufusun alması daha iyi olur önce yapay virüsle kendi vatandaşlarımız hariçleri kırar geçeriz bunları yaparken yapay zeka süsü verilen robotlarımız kendi kendilerini üretip bizim ülkeye göstermelik haricinde saldırtmayıp geri kalanı mahfederiz sonra bi düğmeyle robotları kapatırız biz kurtardık deriz
(dna bazlı virüs )
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
@Wayfear = Him hava kuvvetleri sadece bizim değil tüm ezilen milletlerindir çünkü dünyanın ilk müslüman pilotu bizdedir. Ve gene dünyanın ilk siyahi (Ahmet Ali Çelikten) pilotuda bizdedir. Devlet- İ Aliyye Osmaniyye her zaman insanları korumuş ve aralarında ayrım yapmadan insanlara eşit davranmıştır bu hem müslüman hem gayrimüslimler içindir. Avrupalı barbarlar uçağı keşfetmeden önce bizim Hazerfen Ahmed Çelebimiz çoktan uçmuştu.

@cemal = O iş biraz zor olurda göçmen yasaları esnek olan göçmenlik konusunda geri kalmış devletlerin bir tanesine nufusundan daha fazla oranda göç yaparak o ülkedeki çoğunlugu birden azınlık durumuna geçirebiliriz.
Ara
Arada bir şu post kısmına kusmak istiyorum düşüncelerimi, sonra yönetici olduğumu hatırlayıp, sakinleşip klavyeyi yere bırakıyorum. Ama hocam...
Ara
@Awake

10747930_1512309355687102_1533361037_n.jpg

~~Ganyotcu~~
Ara
var_mi_bonbaniz-umut_sarikaya.jpg

Akıllara bu geldi.
Feed Your Head !!
[+] 1 üye Oberhauser nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Benim söylediklerim çokta fantastik şeyler değildi ama siz bu noktaya getirdiniz ilginç yani. Ortalama bir teorisyenin söyleyeceği normal şeyler. Sanırım benim seviyemde kimse olmadığından ötürü bu kadar ilginç şeyler ortaya çıkardınız.
Ara
Bu sırada Rusya'ya ajanlar yollayarak onların nükleer silah kapasitesini kendi kapasitemizmiş gibi kullanabiliriz sonra atılan bombaları nasıl olsa Ruslar atmış gibi olur onları kınarız.Oluşan karambolde elimize iyi fırsatlar geçebilir.
Ara
Bomba atip bombaya taramali baglayalim taraya taraya dussun.
Ara
Cidden konu cıvıdı ya ciddi ciddi bişe yapım dedim. Neyse ciddil olanlar blogdan takip edebilir burda komplo teorileri falan paylaşıp eğlenelim biraz :)

@Aynen aynen hatta CİA ve Mossadla işbirliği yaptıkmı süper olur.
Ara
Hocam bunları ciddi kafayla yazıyorsan bir psikologa görünmeni öneririm. Yaşın 15 falansa normal tabii de
Feed Your Head !!
Ara
Üst tarafta yazdığım 1. ve 2. bölümden oluşanlar ciddi idi altına yaptıgım yorumlar ciddi değil tabi.
Ara
Aklıma "Saveden baktım Kuklalarmış" postu geldi , Rusya ve Çine ithafen;
[+] 1 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.