Türkiyeyi Savun!
İyi günler

E-Sim dünyasından merhaba.
İlk olarak oyunun yapısından bahsedeyim.Herkes 1 karakteri yönetiyor ve ülkelerinde oyuna başlıyorlar.Oyunda neredeyse tüm ülkeler var.Türkiye olarak 2. en kalabalık ülkeyiz ve haritada göreceğiniz üzere kafkaslar, rusya ve orta doğunun yarısını almış bulunmaktayız.Ancak isyanlar sebebiyle zor durumdayız ermeniler,gürcüler ve ruslar durmadan isyan edip bir birlerini destekliyorlar.Sende ülkeni desteklemek istiyorsan aşşağıdaki linkten kayıt olmanı bekliyoruz

oyun madalyaları ve lwl geçişlerinde fazla para kazanmak için özel kayıt linki buyrun:https://suna.e-sim.org/lan.632592/

oyuna başladığınızda otomatik arkadaşlarınızda ekli olucam her tür sorunuzu yanıtlamaya hazırım iyi günler :D

vZlDbm.png
[+] 3 üye goldlannister nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tebrik ederim. St'de bu tür browser tabanlı strategy olmalarını benimsiyor ve tavsiye ediyoruz. @Duman

Bu arada iyi oyunmuş ya direk bir giriyorum bakalım bu Nomızsız Ruslara :D Bekle @Duman geliyorum St.Petersburga :D

Adım EmperorOfAllKokorecs bu arada :D
Ara
(06-10-2016, 21:18)PashaZade : Tebrik ederim. St'de bu tür browser tabanlı strategy olmalarını benimsiyor ve tavsiye ediyoruz. @Duman

Bu arada iyi oyunmuş ya direk bir giriyorum bakalım bu Nomızsız Ruslara :D Bekle @Duman geliyorum St.Petersburga :D

Adım EmperorOfAllKokorecs bu arada :D

tamamdır, arkadaşlarında ekliyim bir sorun olursa msj at :D
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.