Hanedan Oyunu: III.Reich - 30 Mayıs 1945 // Oyun Tamamlandı (Balkon Konuşması)
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Feldmarschal
eline sağlık Feld, sana tatbikaçtı Führer tagını veriyorum. İlk mesajda diğer tagları görebilirsiniz.

Sıra @kenanhan da , haydi seni görelim. :)
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(16-07-2017, 23:07)napolyon94 : @Feldmarschal
eline sağlık Feld, sana tatbikaçtı Führer tagını veriyorum. İlk mesajda diğer tagları görebilirsiniz.

Sıra @kenanhan da , haydi seni görelim. :)

Sevdim ben sürekli doktrin araştırcam aslında askerlerin hepsi antreman yapıyodu ben aldığımda yani tatbikat ilk işim onları kapatmak oldu :D aslında attritionu engellemek için yapmıştım ama iyi kötü artık benden sonraki karar versin :D
Ara
Arkadaşlar bu hafta çok yoğun işlerim var. Bu hafta işlerim çok yoğun. Benim yerime başkası oynayabilir. Veya cuma günü oynayıp gönderebilirm.
Ara
@Lehr sen gir sonra napolyon sonra yine ben yapalım.
Ara
(18-07-2017, 19:51)zencefil : @Lehr sen gir sonra napolyon sonra yine ben yapalım.

Aynen öyle yapalım.
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kenanhan in oynayacagi falan yok. Onu listeden siliyorum. @Lehr hocam top sizde.
Ara
(17-07-2017, 12:55)kenanhan : Arkadaşlar bu hafta çok yoğun işlerim var. Bu hafta işlerim çok yoğun. Benim yerime başkası oynayabilir. Veya cuma günü oynayıp gönderebilirm.

(22-07-2017, 18:43)napolyon94 : Kenanhan in oynayacagi falan yok. Onu listeden siliyorum. @Lehr hocam top sizde.

@Napolyon 94 ??
Ara
1 Ay süre fazla kısa olmamış mı ? Yeni gördüm konuyu baktım mesajlarada @Feldmarschal kanka taşı adamları :D .
Ara
(22-07-2017, 19:45)TR Ace : 1 Ay süre fazla kısa olmamış mı ? Yeni gördüm konuyu baktım mesajlarada @Feldmarschal kanka taşı adamları :D .

1 ay degil 4 ay knk :)

@Kirpi konu cok yavas ilerliyor sadece 1 yil oynanmis olmasi uzucu.
Ara
(22-07-2017, 20:09)napolyon94 :
(22-07-2017, 19:45)TR Ace : 1 Ay süre fazla kısa olmamış mı ? Yeni gördüm konuyu baktım mesajlarada @Feldmarschal kanka taşı adamları :D .

1 ay degil 4 ay knk :)

@Kirpi konu cok yavas ilerliyor sadece 1 yil oynanmis olmasi uzucu.

Birisi bir ay demişti galiba hikayede bir parçada ondan aklımda öyle kaldı.4 yeterli bir nevi.
Ara
Oynayıverin artık şu oyunu.
Ara
(22-07-2017, 18:43)napolyon94 : Kenanhan in oynayacagi falan yok. Onu listeden siliyorum. @Lehr hocam top sizde.
Geçen bahsettiğim sorunu çözemedim hala
Ara
Beyler biraz geç oldu ama işlerim bitti her şey yerli yerinde sorun olmazsa tekrar katılabilirim biraz dalga geçer gibi oluyor ama bilmem olur mu @napolyon94
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
(25-07-2017, 10:16)Faramir : Beyler biraz geç oldu ama işlerim bitti her şey yerli yerinde sorun olmazsa tekrar katılabilirim biraz dalga geçer gibi oluyor ama bilmem olur mu @napolyon94
Al save dosyasını ateşle o halde 4 ay, marş marş.  :rofl:
Ara
Tamam şimdi oynuyorum hemen 1 saate kadar da şey ederim. :D :D :D

1937 0cak-Nisan Arası Gelişen Olaylar

Save Dosyası

трагедия
Eline sağlık @Faramir evet devam edicek varsa buyursun hızla ilerleyelim :)
Ara
Seri oynarsak daha çabuk biter gerçekten daha 1937'deyiz ben 1945'lere kadar düşünemiyorum durumu :D
трагедия
Kenanhan dan ses seda yok nice zamandır, Lehr de teknik aksaklıklardan oynayamıyor. Şimdi hikayeyi okuyup save i alıp ben oynyacağım. Benden sonra da zencefil oynar. Ardından feld.
Ara
@napolyon94 oyandın mı turu? Birde çok yavaş gidiyor bu 4 ay olayı 6 aya filan mı çıkarsak?Yada 1 yıl?
трагедия

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.