Victoria 2 3.04 patch Steam kullanmayı bilmeyenler içeri
Tekrar koyuyorum silinen önceki mesajımı ve söylüyorumki herhangi bir illegal paylaşım yoktur steam kullanma bilmeyen veya bilsede patchın beta olduğundan ötürü indirmesini bilmeyen arkadaşlar burdan indirebilirler. Bildiğiniz üzere farklı işlemler yapmak gerekiyor beta patchları indirmek için illegal olmadığını tekrar söylüyorum hatta o kadar legalki konunun sabitlenmesini talep ediyorum.
[+] 1 üye Jasebon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel paylaşım
Ara
(31-12-2015, 23:47)Wayfear : Güzel paylaşım
Ara
Oyunun yamasını bu yolla indirenler sadece korsan üzerinden oynayan kişiler olacaktır.Neden kolay yol varken senin zor ve illegal yöntemini seçsinler?Ayrıca oyun lisanslı bir marka olduğu gibi yama da lisanslıdır.Yamanın Steam üzerinden nasıl indirileceği de gayet açık bir şekilde anlatılmış.

Daha fazla diretme.
Ara
Bu kadar kişi güzel olduğunu ima ediyor. Ayrıca Dumanın haberi yok sanırsam senin sorduğundan ? Kurallardada bir sorun yok ? Bu sitenin gelişmesine katkı sağlayacaktır yeterince anlamıyormusunuz bu link şu anda kimsede yok. Forumumuzun ilk sırada cıksa arayınca güzel olmazmı ? Bu linki rus sitelerinde paylaşsaydım şimdiye 1000 indirme almıştı sonra Türkiye niçin gelişmiyor diyorsunuz geliştirmeye çalışana sahip çıkmıyorsunuzki.
Ara
Forumda korsan içerik paylaşımı yasaktır.
Ara
Korsan içerik paylaşımı söz konusu değil ?
Ara
Patch'ın doğru yükleniş şekli yama notlarının bulunduğu konuda mevcut. Buradaki link sadece korsan oyuncuların işine yarayacak korsan yama linki, dolayısıyla illegal.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.